Lotnisko w Suwałkach - śmieszny czy ciekawy pomysł?

Zaczęty przez iris, 10 Lut 2005, 17:05:45

« poprzedni - następny »

TrUsT

No, ale potem w tym mieście, co są to albo wypożyczą auto albo taxi
Kamil:D

wojtek_kosynier

Słyszałem, że temat lotniska powrócił.
Ba! Pas startowy ma mieć jakieś 2200-2300 metrów długości (podobno mniejszym Boeing'om  - tych od linii kontynentalnych - starcza 2100). Tylko czy to nie zagrozi koncepcji przyszłej obwodnicy, która ma przechodzić po zachodniej stronie lotniska (wschodnia - jest już ograniczona Buczka)?
Zresztą o czym my tu mówimy. To utopia. Przynajmniej moim zdaniem.

anetus

ale lotnisko to ciekawy i dobry pomysł czlowiek by i doplacil do biletów tylko by niemęczyć pociągiem lub autobusem
anetus

PannaNikt

no, ja też bym chciała lotnisko!! tym bardziej, że w Lublinie budują-mogłabym szybciutko w domu być, a nie 8,5h :/

hmmm..

A stocznię i Port żeglugi transkontynentalnej tez wybudują?:>

maciejan

na resorach ludzie na resorach... ciekawszy już byłby projekt budowy portu śródlądowego w związku z żądaniem dostępu Suwałk do morza...

równie interesująca wydaje się propozycja budowy konkurencyjnego dla Bajkonuru kosmodromu w na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej...
człowiek z klawiaturą przed sobą

hmmm..

widze maciejanie że masz podobne plany na rozwój naszej kochanej mieścinki co i ja:D o kopleksie portu kosmicznego chciałem własnie napisać:]

gumiś

Białystok nigdy nie lubił suwałk a lolnisko to ok to droga do europy ///// Mam tylko pytanie kto kupił ziemie na lotnisko .........................................................................................To pytanie//////////////
gumiś

wojtek_kosynier

raczej pod...

Ale jak ktoś kupił pod obwodnicę, to i załapie się na wykupy pod lotnisko.

hmmm...

a ktoś kupił pod obwodnicę;)?

horacy

nie, hmmm... to tak ciekawy teren, że kupił, by tam sobie latem leżak wystawić, to nie wiesz?

hmmm...

Ahaaaaaaa... no to wszystko jasne to może jeszcze basen postawi i wybuduje olbrzymie centrum hotelowo-turystyczne takie z basenami, morzem, plażą palmami i tropikami:] (klimatem tropikalnym) no taka Suwalską Ibize:D

chuda

Na pewno morze wybuduje... :lol:  Horacy, z hmmm...'em nie wygrasz i tak
magdalena pajewska

hmmm...

a to morza nie da się wybudowac?

chuda

Owszem nie da sie, ale po tobie wszystkiego mozna sie spodziewac wiec jakbys tam morze wybudowal to nawet bym sie nie zdziwila :D Gratulacje :P
magdalena pajewska

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć