Lotnisko w Suwałkach - śmieszny czy ciekawy pomysł?

Zaczęty przez iris, 10 Lut 2005, 17:05:45

« poprzedni - następny »
Do dołu

michael33

tajnapolska

vanillacat

I dobrze. Jestem za. Na pewno wiele osób mogłoby i chciałoby skorzystać z takiej mozliwości. A więc suwalscy urzednicy do dzieła.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Pawel_k

Umiesz liczyć? Licz na siebie. Na pewno nie na dzieło urzędników. To co stało się dotąd w sprawie lotniska na pewno nie jest zasługą urzędników miejskich.

vanillacat

Dlatego własnie napisałam żeby urzednicy też coś zrobili w sprawie tego projektu. Nie zrozumiałeś? Tak mi przykro cha cha. Jak uważasz ze władza nic nie zrobi sam stawiaj lotnisko, nikt Ci nie broni.

Pawel_k

>Dlatego własnie napisałam żeby urzednicy też coś zrobili w
>sprawie tego projektu.

No cóż, zrobili już sporo... przeciw.

>Nie zrozumiałeś? Tak mi przykro cha cha.
Mi też, ale z innego powodu. I nie mam powodów do cha cha

>Jak uważasz ze władza nic nie zrobi sam stawiaj lotnisko,
>nikt Ci nie broni.

Zdziwiła byś się, gdybyś wiedziała kto w tej chwili utrzymuje publiczne lotnisko, z którego miasto i władze miejskie również korzystają.

vanillacat

I tak zawsze społeczeństwo utrzymuje rózne projekty, chociażby poprzez płacenie podatków. A rolą prezydenta i podległych mu urzedników jest rozwijanie miasta, dlatego przydałby się jego wkład ale jeżeli woli poprawiać wygląd miasta nie dbając o inne sprawy nie przedłuży to jego kadencji.

to jak

piszecie o lotnisku - o co właśnie chodzi? - przecież jest lotnisko w suwałkach - czy moze coś powstac wiecej

Mezor

Moim zdaniem lotnisko w Suwałkach to dobry pomysł. Miasto musi w jakikolwiek sposób się rozwijać, (chociaż w taki) :P
yo yo

michael33

Problemem w Polsce jest zrównoważony rozwój poszczególnych dziedzin życia - w tym wypadku lotniska.
Aktualnie patrząc oczami bogatego Europejczyka jesteśmy w latach 50-tych. Jeśli w przeciągu 3lat zrealizowany zostanie plan modernizacji to znajdziemy się XXI wieku i to jeszcze z 10 lat do przodu.

luki

Lotnisko w Suwałkach ma być!!! Rządam tego w przeciwnym wypadku nie zapłace nigdy w życiu żadnego podatku!!;)

michael33

Popieram
Dać Mu ......, no nie znam wieku lukiego
może kremówkę

Wincenty

osttnio jakoś przymilkło o lotnisku - odchodzi wałdza  - odchodza pomysły.

Breda budować w Białystoku

luki

Zacznie się kampania pomysły ożyją na nowo :)

oskar89

Lotnisko mamy.Jedyne co trzeba zrobić to rozbudowć jak na razie kiepską bazę dla naszego suwalskiego śmigłowca ratunkowego bo z tego co wiem to z tym jest nienajlepiej.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć