Jaki jest najgorszy sklep w Suwałkach

Zaczęty przez Suwalczak, 23 Gru 2005, 17:22:55

« poprzedni - następny »
Do dołu

Suwalczak

Ja mam 2 typy: Lewiatan przy Konopnickiej. Obsługa klienta jest chamska; ORANGE: ustalają takie taryfy,że nic wybrać nie można, a jak chce się odejść to jeszcze im trzeba płacić bajońskie sumy. Aha omijajacie te sklepy szerokim łukiem.
Suwalczak

luki

ORANGE wspaniały salon, super obsługa - uśmiechnięta, miła, sympatyczna i do tego dają gadźety do telefonów za nic:)

vanillacat

Suwalczak nie przesadzaj. To ze sklepy sa objete patronatem lewiatanu nie oznacza ze we wszystkich panuje chamstwo czy brak kultury. Ja czasami robię zakupy na Buczka (tez ma znak lewiatanu) obsługa wzorowa, panie usmiechnięte i dobry towar choc sklep mały. :)
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

KOLO

Ze sklepów to trudno powiedzieć ale mój typ to: bar \"Kogutek\" na Kościuszki.  8)
KOLO

młoda

Kaifland jest do bani!!!!!  Nie zawidze tego hipermarketu....a co do Orange..faktycznie gadzety daja za friko...

monika

lubie sklep \"Anika\" przy Lityńskiego :D mały sklepik z kosmetykami i takimi tam bzdurkami, ale bardzo miła obsługa, uśmiechnięta, kulturalna i zawsze pomocna :) Żeby w każdym sklepie tak było....

Toffik

Kaufland. Jest najgorszy klientom i obsłudze. To jest fabnryka, która wygląda jak hurtownia.

tajna-polska.blog.pl

kaufland jest dobrym sklepem, zajebista obsługa i bardzo kompetentna, przykład: pięć razy wymieniałem czajnik elektryczny na gwarancji bez żadnego problemu, po prostu co pół roku mam nowy czajnik, bo tyle czasu chodzi tylko, gwarancja na rok,

poza tym w kauflandzie jest wiele ciekawych rzeczy, choćby stoisko z gazetami, które można przejrzeć, darmowe ubikacje, można chodzić bez koszyka i bez wózka, nie jest upalnie, człowiek się nie spoci, naprawdę dobry sklep,
pieczywo szybko się kończy i to można by poprawić

młoda

Weś przestań.!!! Chodzą , patrzą na Ciebie jak na złodzieja, a Ty chcesz tylko kupić chleb! Co do gwarancji to ja miałam z tym większe problemy. Nie dość ze czekalam dosc glugo to jeszcze niczego nie zalatwilam ...ble :/ Kaufland jest do bani bardziej wole Real\'a lub Lidl\'a

punisher

Jak ktoś nie lubi Kauflandu to wcale nie musi tam chodzić :) Ja lubie robić tam zakupy, bo przede wszystkim jest taniej, ale pomimo to trzeba uważać, bo nie wszystkie rzeczy są tańsze.

wasil

Dlamnie najgorszy sklep to rowerowy, jednak sprzedaja oni tez tam pily motorowe, miesci sie on przy ulicy 1-go maja, w lato poprosilem tam o smar silikonowy, a sprzedawca sprzedal mi niezawierajacy silikonu!!!!!!! Zeby bylo malo tego wmawial mi ze bedzie dobry do tego do czego jest mi potrzebny, jednak pewien fachowiec twierdzil cos innego!!! Ale pieniadze oddali mi bez problemow, jednak wiecej tam niepojde!!!!! pozdrawiam

karoll

Zdecydowanie drewniak (taki żółty) na Warynskiego  :lol:  jakie ta sa ceny z kosmosu  :lol:  :lol:  :o
:)

doda

Zgadzam się,że najgorszym sklepem w Suwałkach jest Lewiatan na ul.Konopnickiej z najbardziej niemiłą obsługą w całym mieście.

nadzia

moim zdaniem nie mozna tak oceniac ze  ten jest najgorszy bo zalezy dla kogo i jak kto sie w nim czuje i jak go traktuja kasjerki i pracownicy tego sklepu.Np ja zle sie czuje idac do sklepu rossmann  w ktorym bylam raz potraktowana przez ochroniarza jak zlodziejka  i teraz za kazdym razem co zachodze tam ochroniarz  idzie za mna krok w krok patrzy sie jak by czlowieka nie widzial,albo sklep lewiatan na Bakalarzewskiej tam szefem jest takie malzenstwo z dziecmi i jak tylko wejdziesz do sklepu to  te dzieciaki biegaja za toba i patrza czy nic nie kradniesz - to jest bardzo krempujace

zaroowka

Ooooo... pan ochroniarz z Rossman\'a widzę zdobywa coraz większą popularność...  :lol:

Powiem tak: przez pana ochroniarza do Rossmana już nie chodzę. Nie lubię jak ktoś mi przez ramię zagląda co robię - oglądam, czy ładuję coś pod kurtkę! Nie lubię jak się ze mnie od razu złodzieja robi.  :@
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć