Praca w Suwałkach-gdzie?

Zaczęty przez weedhead, 11 Cze 2008, 23:03:05

« poprzedni - następny »
Do dołu

weedhead

Chciałbym aby osoby które słyszały lub wiedzą lub pracują w firmie która przyjmuje do pracy napisały jaka praca i gdzie, jak wiadomo w pup.suwalki.pl, suwalki.info, 4suwalki.pl posiadają ogłoszenia dotyczące pracy ale jak wiadomo jest dużo firm w suwałkach co na żadnych z tych miejsc sie nie ogłaszają.

And That`s The Bottom Line Cause WeeDHeaD said soo !!!!!!!!!!

cma barowa

najwiecej ogłoszen masz tutaja na suwalki.info nawet wiecej niż w Urzędzie Pracy, zawsze sam możesz powysyłać cv do firm które cię interesują

weedhead

Chyba droga ćmo nie przeczytales/as ze zrozumieniem mojego poprzedniego postu.

gal_anonim

u nas w kolbecie przyjmują,podkłady kolejowe robimy.

Daniel

ile mozna zarobić w kolbecie? mam uprawnienia na wózki jezdniowe ;]
:]

gal_anonim

ja też mam ale nie jeżdże wózkami,na produkcjie pujdziesz,8zł stawka początkowa.

independent

Tak sobie dzisiaj pomyślałam, ze niezależnie od tego co się w życiu robi, trzeba to robic z pasją i starać sie być kreatywnym...
Skąd takie \"głębokie\" przemyslenia? Otóż spotkałam wczoraj pewnego faceta, który poprosił mnie o 80 gr brakujące mu do \"papierosów\". Obdarowalam go sumką znacznie większą, na co zresztą zapewne liczył ;-) i poszłam dalej. Po chwili odwróciłam się i zobaczyłam, że inna kobieta sięga do portmonetki :-) Zastanowiłam się wtedy, czy ją też poprosił o grosze na papierosy... Wkrótce moja ciekawość została zaspokojona. W drodze powrotnej ponownie go spotkałam, a ten \"rutyniarz\" ponownie poprosił mnie o 80 gr na \"papierosy\" :D
Żeby wykazał się pomysłowością, znów by zarobił, a tak naraził się tylko na moją ironię ;-)
Także, ludzie, bądźmy kreatywni  :lol:
"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

Maryśka

Słyszałam o tym facecie,że gdzieś koło kościoła św Aleksandra koczuje:D
..^^..

weedhead

:/ :/ :/ prosze nie offtopujcie tylko trzymajcie sie tematu.

independent

Nie przynudzaj, tylko ciesz się, ze Ci wątek podciągamy :-)  W końcu było o pracy w Suwałkach
 :D
"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

Iza

Jak sie chce to zawsze cos znajdziesz, teraz jest więcej pracy.
Iza

vanillacat

Do Mispolu ciagle przyjmuja zloz podanie :)
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

weedhead

Independet wiesz co ile ty masz lat ty myslisz ze mi chodzi zeby tetmat byl hot i mial od groma postow zastanow sie co piszesz, sam nic  nie wniosles do tematu i sie udzielasz nieladnie.

Tynka

a moze ktoś slyszał o pracy  na wakację??? :)

SZYMON

gal, te 8zł to stawka początkowa na ręke czy brutto? ;)

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć