Piwnica

Zaczęty przez Olivka, 09 Cze 2008, 09:00:44

« poprzedni - następny »
Do dołu

Olivka

Niedługo mam zamiar przyjechać do Suwałk i chciałabym się wybrac do Piwnicy na imprezkę. Co się tam teraz dzieje?

Maryna

ooo, też chętnie bym się dowiedziała. po ile wstęp, zasady panujące w środku, jakieś wrażenia???

:)

wiekszosc z labiryntu przeniosla sie do piwnicy :P

kasiura20

hejka jest ktos kurde mam problem jak sunac ogłoszenie ktore dodałam??pomozcie
kaska

WW

wstep 10 zl, po okazaniu karty stalego klienta 5 zl, tyle wiem bo od roku tam nie bylam ale tez planuje tam wybrac sie, ale slyszalam ze planuja tam jakis duzy remonick
WW

vanillacat

Jak ja bylam w Piwnicy pewnie ze 2 lata temu to tam podrygiwaly glownie małolaty, ktore ciec przy dwiarz wpuszczal bez dokumentow:/
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Zoska

A ja tam byłam dwa tygodnie temu. W piątki i w soboty wstęp 5 zł (w cenie wejścia piwo gratis) do godziny 23:00.
Sporo ochroniarzy - zawodowców (ponoć każdy z licencją), małolatów nie dostrzegłam.

pawil

a ja ostatni raz byłem w piwnicy 3 lata temu i chyba było fajnie :lol: , a tak najczęściej to chodziłem jeszcze do wikinga, a kariere zaczynałem przy końcu tytanika.  :/

bywalec

a ja byłem w piwnicy w piątek i w sobotę i często tam bywam i bywałem ... wstęp 5 zyli w tym piwo, ochrona z firmy ochroniarskiej przy wejściu, niepełnoletni nikt nie wejdzie, w dresach także, ogólnie luzik ... ludzi ostatnio trochę mało wato, ale podejrzewam że niedługo to się zmieni ... lato i ludzi powracają :) ... zapraszam starą gwardię ... brakuje trochę dawnych klimatów :)

Winston Wolf

Dawne klimaty to były za czasów Wikinga :) to były czasy...
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

dareczek

co ?? wstep po 5 zl i w tym piwo??  uuuu dawno nie bylem...
darek

WW

za 5 zł to mogę wejść :) za 10 zł wole jechać do innego lokalu :))
WW

Emilka

ja ostatni raz w piwnicy byłam 7 czerwca w sobotę i nikogo tam nie było,normalnie szok, kiedyś to były tłumy, teraz nie wiem co sie stało, nawet stali bywalcy już  tam nie przychodzą..
Emilka

Wronek

A ja tez byłem w sobotę ze znajomymi,  i ludzie byli, może nie tłumy, ale byli i się bawiliśmy.

roo

i ja byłam w piątek i  w sobotę i było pełno . Zwłaszcza w sobotę. Nikt się nie bił, była fajna atmosfera, bo byli normalni ludzie.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć