Na jakiej ulicy jest dobry dentysta w Suwałkach???

Zaczęty przez robtomson, 03 Cze 2008, 18:34:56

« poprzedni - następny »

robtomson

Poszukuje dentysty, który ma fach w jednym palcu!!! Proszę o podanie ulicy!!!
"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

vanillacat

na minkiewicza, z tym, że jest tam kilku, a jak napiszę nazwisko to zaraz wykasują źli admini tego forum  :@
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

zaroowka

...bo admini są źli z gruntu i ogólnie niedobrzy. Dyskusja na ten temat była. Zasady forum są jasne - regulamin jest spisany, masz zastrzeżenia - zgłaszaj do kierownictwa. Nudny się robisz kocie waniliowy (swoją drogą jakoś mi się to kojarzy z cieciem malinowym, ale ... nie, może jednak nie).

A dobrych dentystów można znaleźć np. na Noniewicza.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

clod

Ja już zęby leczyłem u niejednego suwalskiego dentysty i mogę coś na ten temat powiedzieć.
Najważniejsze gdy się liczy jakość nie ilość!

Ze swego doświadczenia polecam gabinet p. Krzysztofa Pomichtera na Minkiewicza, tylko trzeba się liczyć z tym, że są tam kolejki i trzeba zawczasu się zapisać.

http://www.suwalki.info/firmy.php?kid=114&b=0
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

vanillacat

Kiedys byla super dentystka nazywala sie Szcypinska ale niestety juz nie pracuje w zawodzie. Dobrzy i w miare tani stomatolodzy sa na ul KOsciuszki kolo LO.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

gwiazda

najlepsza jest Pani na Minkiewicza:) jej gabinet znajduje sie po stronie pizzeri i od razu jest 1 za pizzeria:) Nie dosc ze atmosfera w gabinecie jest swietna to wszystko szybko i sprawnie

Jigsaw

to chyba wszyscy piszemy o tej samej pani na minkiewicza, bo u pana B. obok to raczej nie poleca się (drożyzna, plomby wypadają)

flak

ciekawi mnie dlaczego admin nie reaguje, gdy ktoś zaiwanił mu nicka?
x

Kama

\'\'PAN B\" na Minkiewicza jest najlepszym dentystą do jakiegokolwiek chodziłam. Profesjonalista. A jak ci plomby wypadały to już nie jego wina. trzeba dbać o zęby. Wiele moich znajomych chodzi właśnie do niego i nigdy nie narzekali. Pieprzona antyreklama. Może i drogo, chociaż nie sądzę. No i kolejki bo jest oblegany, ale ma długie godziny pracy więc na ogół nie trzeba długo czekać. Natomiast co do \"Pani na Minkiewicza\" to nie polecam. Może i niedrogo bierze, ale leczenie jest okropne. Chyba że ktoś jest masochistą. Pozdrawiam

Jigsaw

mówisz z własnego doświadczenia, że jest okropnie? Pisząc o plombach miałem na myśli kiepskie materiały. Może mylisz to panią z jakąś inną dentystką (na tej ulicy jest wielu)- ja mam na myśli panią C. - dokładnie co pisze gwiazda: atmosfera, szybko, sprawnie, bezboleśnie. Nie robię antyreklamy dla pana B., ale piszę co słyszałem-ogólne opinie, ale jak widać innym pasuje płacić 110zł czy więcej za zrobienie ząbka. Zresztą co tu dywagować - jednemy Zośka drugiemu Maryśka - jak nie przypasuje jeden stomatolog to idzie się do drugiego. Proste!

independent

Nie wiem na jakiej ulicy ma aktualnie gabinet, bo korzystałam z usług przed zmianą adresu, ale pamiętam nazwisko i ogólne wrażenie. Tomasz Ciszewski - nikt w życiu tak dokładnie nie wyleczył mi zębów.
"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

plaza

:)
Wyrwał wszystkie?

Dobra jest pani Nowak. Barbara chyba ma na imię. Obok Banku Spółdzielczego na Utracie.
plaza

plaza

independent, ale dwa jako dla przyszłej teściowej pozostawił?
plaza

gosc

Polecam stomatologa z Raczek :)

Asia

Na ulicy MINKIEWICZA pan Pomichter. Jego mama tez jest stomatologiem ale on jest Najlepszy.Polecam, ja nawet swoje dziecko do niego prowadze bo to jedyny stomatolog którego sie nie boi.
Asiulka

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć