Zarobki w Suwałkach

Zaczęty przez Elle, 23 Maj 2008, 15:16:05

« poprzedni - następny »
Do dołu

jeno

dzisiaj były targi pracy w MDK na noniewicza. ohp byl organizatorem.
jeno

ja

Ja jestem studentem i na wakacje planuje iść do pracy w Suwałkach. Bez zawodu itp. wykonując najgorszą robotę dostane tysiąc złoty. Bo to Polska...

strażnik

a ja zarabiam 3 tysie i mi wystarczy

dona

strażnik- pewnie że Ci wystarcza. Mój mąż zarabia 1200, a z tego utrzymuje 3 osoby i tez musi jakoś wystarczać

strażnik

bez urazy dona, ale w dzisiejszych czasach zarabiać 1200 to niezaradność życiowa. ja gdybym miał utrzymywać za swoje 3 tyś kogokolwiek to bym jeszcze 2 etat za podobny grosz wziął.

Eve

Niestety suwalskie realia są takie nie inne, że tylko nieliczni mają więcej niż 1200zł i niestety nie wynika to z niezaradności tylko z takij polityki kraju.

Wadim

strażnik -> niezaradnością jest zarabianie 1200 zeta, czy nie mieć utrzymywać kogokolwiek?

Suwalczanka

Już chyba niżej niż w suwalskich urzędach to zarabiać się nie da:(
Suwalczanka

vanillacat

Nauczyciele zaraboja 900 złotych i tez zyja:D
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

dona

jacy nauczyciele???chyba świeżo po studiach, ale nie np. z 10 letnim  stażem

clod

Nauczyciele z prywatnych szkół np STO w Olecku tyle zarabiają.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

vanillacat

Dona nauczyciel stazysta do 1000 zł, a nauczyciel kontraktowy 1400, a nauczyciel dyplomowany-to jest po 10 latach ok 1600 do 1800 zł i to duzo wg Ciebie?
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

tajna

ja nie będę narzekał na zarobki w szkole, byle jakiekolwiek były, będę się cieszył, kupię sobie lepszą mp3, która nie zżera tyle baterii; a może nawet telewizor lcd na kredyt kupię. Bo bez tv dziś to jakoś tak dziwnie.
kulturalne suwałki

Wadim

tajny zapewniam cię, bez tv da się żyć, naprawdę...

tajna

ale jakoś tak dziwnie
kulturalne suwałki

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć