\"Fachowcy\"

Zaczęty przez jeno, 24 Maj 2008, 12:25:38

« poprzedni - następny »

karp

Czy to przypadkiem nie ten warsztat pt: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ze Szpitalnej?
Wymieniałem u nich jesienią letnie na zimowe opony.
Jeżdżę już parę lat autem, ale takiego numeru jak w tej stacji mi wywinęli, to szukać ze świecą. Odwrotnie założyli nakrętki do kół. Tzn. stożkiem na zewnątrz. Nie wiem jakim cudem do wiosny nie zgubiłem kół podczas jazdy. I to wykonano w Stacji Kontroli Pojazdów!. Okręgowej Stacji!
Nie zarobią już na mnie nawet grosza.
Karpiński

Wadim

trzeba było najpierw sprawdzić czy nie noszą koszulek firmowych na lewej stronie...

no niestety, stacja z \"wszelkimi uprawnieniami\" więc fachowość jest u nich z ustawy :)

Jon

Na Daszyńskiego fachowcy za wymianę starych opon biorą 60 zł. za komplet, a jak klient przywiezie swoje, ale nowe opony to biorą 90zł. Facet jeden strasznie się wnerwił dwa dni temu. Stał jego wóz już na podnośniku i jak mu zaśpiewali 9 dych, bo miał nówki opony, to zrezygnował z usługi.

jeno

szokes:) suwalscy fachowcy.....
jeno

tajna

ja bym mógł polecić fachowców do remontu mieszkań, układania glazury, malowania itd. Ale to może na priva: adambolewski@gmail.com A wiecie, jak tajna coś mówi, to to jest święte:)
kulturalne suwałki

Wojtek

a na fachowców to się tylko narzeka, robię w \"budowlance\" ponad 10 lat, i z przykrością stwierdzam że moi klienci znają się lepiej niż ja, ale tylko w teorii i bardzo często ich argumenty są wręcz idiotyczne co do technicznego wykonania zlecenia. Jak umiecie tylko narzekać to sami zacznijcie remontować mieszkania.

robtomson

A pytanie z innej beczki, którzy pracodawcy najbardziej dbają o doszkalanie swoich pracowników, zwłaszcza młodych dobrze się zapowiadających!!!
Pozdrawiam
"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć