osrodek Szelment - prosze o opinie

Zaczęty przez Esox, 22 Maj 2008, 17:56:08

« poprzedni - następny »

Esox

chciałbym zorganizować spotkanie NASZA KLASA w cichym i spokojnym ustronnym ale wygodnym i przyjaznym miejscu, ktoś polecał mi ośrodek Szelment, prosze o opinie na jego temat...

jp2dokwadratu

arachicznie wewnątrz, ale okolica wynagradza wszystko, jest kort,, miejsce na ognicho, na górze Jesionowej 3 wyciągi, w dole jezioro...myślę, że dobre miejsce, ale wydaje mi się, że trzeba dużo wcześniej rezerwować tam pobyt, który tak na marginesie zaczyna się chyba od 80zł od osoby...

jeno

nie wiem czy tam jest cicho i ustronnie. w weekend-y stada ludzi tam sie pojawiaja.
jeno

clod

To jest były ośrodek Polmosu. Właściciel się zmienił, ale ludzie nie za bardzo.
Dalej jeżdżą tam tylko po to żeby sie nawalić.
Jeżeli wasze spotkanie ma polegać na chlaniu wódy to polecam, w przeciwnym razie odradzam.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Roxi

Wnętrze jest świeżo po remoncie, kawiarnia do dyspozycji, parking  jest płatny ale można skorzystać z innego parkingu, tuż przed bramą wjazdową. Wyciągi na Jasionowej jeszcze nie działają. Na plaży jest całkiem fajnie. Miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, fajna miejscówka na grilla. W weekendy, póki nie ma słońca i pogody do kapania się, ludzi wcale nie ma tak dużo. A jeżeli są to tylko na chwilę. Czy płatne to nie wiem, ale jesli tak to za samo zorganizowanie ogniska, patyków itp. na pewno nie 80 zł.

jeno

Masz racje-miejsce jest urocze. Mialo byc jednak i spokojne.
jeno

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć