Rasistowska kampania w Suwałkach

Zaczęty przez mardred, 14 Maj 2008, 18:23:48

« poprzedni - następny »
Do dołu

:]

Martii wydukałeś to jakoś ale nie odpowiedzieliście jkaoś na pytanie czy piszecie na tych swoich marnych klawiaturkach z anglii, irlandii, holandii czy tam innego kraju;> dlatego was tak opętała ta tolerancja? :) wyluzujcie i tak wiem że jak taki przechodzi na ulicy to patrzycie jak na innego człowieka, więc nie gadajcie jacy to z was toleranci. Teraz właśnie się zniżacie do takiego poziomu, że tylko umiecie zjeżdżać i nic więcej. Takie odłamy to tylko w suwałkach patrze ;] połowa narzekaczy i nie robów...

m i o d er u s k a

[jednak zaglądnałem dzisiaj] - dzięki Wadim (!) nareszcie gość, który wie o co chodzi, czym byłby temat rasizmu bez kontrastowej opinii, o to chodzi, żeby wsadzić 3 grosze i zamieszać w zupie, żeby niektórych ruszyło, mała prowokacja nikomu nie zaszkodziła - aż miło popatrzeć jak u niektórych krew tolerancji się gotuje :)

[q...przerżnąłem w pokera prawie 300$ !!! na pewno grałem z jakimś chrzanionym czarnuchem, który mnie oskubał!]  :-D

Wadim

[cytat]i tak wiem że jak taki przechodzi na ulicy to patrzycie jak na innego człowieka[/cytat]

no i [CIACH!] popatrzę i potoleruję, a co...

[Od admina: widać Vanilii nie ma chwilowo przy klawiaturze, ale jednakowoż prosiłbym nie bluzgać. Bo posty polecą do red. Kosza. Z.]

m i o d er u s k a

WANILIA KOT, [CIACH!] no co ty???? nie usuwasz tego posta? Wadim przecież zabluzgał, o [CIACH!] ja też!!!
Ten portal schodzi coraz bardziej na psy, ludzie bluzgają ile wlezie, a admini mają to głębokie w [CIACH!]...o ja :-] świat na głowie stanął...a wszystko przez ten temat o czarnych - same problemy przez kolorowych, o cyganach i żydach nie mówiąc!!!

[Od admina: Gdybym miał to \"głęboko\", to wyciąłbym całe posty - a gdybym miał to \"naprawdę głęboko\", to i cały temat. I niewiele do tego brakuje. Z.]

Wadim

m i o d er u s k a myślisz, że jutro siebie tu zobaczysz? oj, wątpię chłopie, nie jesteś poprawny - ja toleruję, a ty nie...

(-luna-)

Mioderuska  widocznie młody jeszcze jesteś i w zasadzie nie jestem pewny czy piszesz prawdę , czy robisz sobie jaja (chyba raczej to drugie) Jeśli masz przykładowo dobre zamiary prowokując do dyskusji w słusznej sprawie TO JEDNAK PRZEGINASZ. Taka prowokacja siedząc przy pokerku po paru piwkach (dajmy na to) pewnie jest i zabawna. Ale jeśli masz trochę rozumu(a zdaje się masz) i odrobinę kultury i taktu, to nie powinieneś tego robić więcej. Chyba że chcesz być kolejnym Trollem na tym forum, który brudzi je swymi odchodami :(
luna-men-a(men)

Marti Nowy

usuniete za slownictwo-vc co za kyrk! Mam 30 lat i tyleż mieszkam w Suwałkach z przerwą na studia, mam tutaj pracę, przyjaciół i kawałek swojego świata, byłem parę razy za granicą i nie podobało mi się uprzedzenie takowe - żem Polak (czyli pijak i złodziej) Pijaka bym jeszcze przemknął  :D  ale zlodzieja to już nie!
Parówka jestś miedruskaja skoro musisz (?) robić takie nędzne prowokacje... widocznie nie potrafisz rozmawiać wprost i szczerze o tym co Cię mierzi i gniecie   :] czarnuchu jeden...
patrz komu ufasz - bo ufność jest ślepa - patrz byś nie oślepł - bo nie będziesz ufał

Marti Nowy

\"brejkam wszystkie rule\"  :D
patrz komu ufasz - bo ufność jest ślepa - patrz byś nie oślepł - bo nie będziesz ufał

Wadim

myślę, że to błąd jeśli do sprawy tolerancji podchodzimy porównawczo... nie sądzę by na zachodzie było dużo lepiej w tym względzie, może chyba tzw. polityczna poprawność jest tam bardziej rozpowszechniona

ja mówię teraz szczerze i tylko o sobie: nie mam żadnych uprzedzeń rasowych wobec ludzi innych narodowości czy kolorów skóry --

ale toleruję osoby, które je mają [no ba, jakie to proste, nie jestem \"polskim katolikiem\"]...

i z tego jestem dumien... dumny...

Fikou

kurczę, ładnie Tu ten Świetlik świeci... wiesz Marti

m i o d er u s k a

bez gorączki panowie, to tylko gadka-szmatka - nie potrzebnie się emocjonujesz marti w końcu masz 30 lat, kolejna prowokacja to sprawdzenie czy admini czuwają, jak widać nie, śmiesze jest to, że wydaje się dorośli ludzie a łykają słowo pisane jakby ich życie od tego zależało.

Za bluzgi przepraszam co wrażliwszych, ale to było na sprawdzenie czujności suwalki.info...jak widzicie wolna amerykanka, jutro tylko pewnie vanilladog wyredaguje co śmielsze wątki.

Luna, mogę być kim chcę choćby nawet paskudnym trollem, gnojem czy robolem - robiłem dym w tylu tematach pod różnymi nickami, że pewnie miode-coś-tam zniknie wkrótce, ale wróci w innej formie, np. jawna-polska. Z drugiej strony dobre pytanie czy piszę prawdę czy robię sobie jaja-coś po środku, ale jak widać martii nowy 30-latek łyka jak dziecko kaszkę :) Ciekawy czy pamiętasz luna nasze wynurzenia o wiarze i o JPII, wtedy byłem też kimś innym, zabawa przednie, nerwowy dyskurs, ale wątek poszedł na 6 stron...:D

Marti Nowy

pewnie, że ladnie: Bo wszystkie Marciny to równe chłopaki! widzę Fikou, że poznałeś cytat Świetlików  8)  Wadim - pięknie, że jesteś tak tolerancyjnym człowiekiem. To się chwali; bądź więc dumny i dumaj tak dalej i niech światlo będzie z Tobą.
ps. ja już napisalem wcześniej czego nietoleruję i dlaczego, ponieważ

m i o d er u s k a

aaaaa, z tym czarnuchem martii....chciałbym poczuć się jak to jest być w skórze czarnego, wszystko czarne, nawet przyrodzenie, łeb negro z meszkiem, tylko spody rąk białe...czy to nie ironia, że czarni mają coś białego, a my nic czarnego, no chyba, że się opalimy w kongo przy 42 w cieniu wśród bambusów i murzyńskich chat :->

Marti Nowy

hehe... no tak. W kosza lepiej bym grał pewnie?  8)  ale cieszę się t tego co mam, koloru się nie wybiera tak jak miejsca urodzenia i rodziców  :D  Dobrej Nocy i Mocy!

Marti Nowy

ale muza na 3 teraz leci... wymiot! Polecam jeśli ktoś jeszcze nie śpi i audycja z nawiązaniem do Alberta Hoffmana 8)

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć