Rasistowska kampania w Suwałkach

Zaczęty przez mardred, 14 Maj 2008, 18:23:48

« poprzedni - następny »
Do dołu

mardred

Zauważyliście dzisiaj te rasistowskie naklejki w Suwałkach z hasłem "Dziękuje Mamo, że jestem biały"? Chyba ktoś wczoraj roznosił, bo jedną zerwaliśmy z kolegą z przystanku, inny mówił, że widział je w autobusie, a trzy znalazły się w szkole (sic!). Wiedziałem, że w Polsce ciężko z tolerancją, ale żeby aż tak?

Jakbym takiego złapał to bym wysmarował pasta do butów i na Chłodną puścił...

robtomson

A co tu dziękować, czarny latem nie poci się tak jak biały  :lol:
Eee nie przejmuj się, są takie głupki co z braku rozrywki, wrodzonej  głupoty robią takie cuda  :D
"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

Wadim

może to syn piekarza i praczki znad Hańczy?

vanillacat

Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Wadim

co zrobić, gdy głupota nie wybiera? człowiek sfrustrowany musi znaleźć kogoś winnego własnych problemów, najważniejsze by był inny, w tym skrawku inność zawarta jest tajemnica tych problemów -- jeden bije murzyna, drugi widzi Żydów w rządzie, trzeci głosuje na \"prawdziwych Polaków\"... mamy wroga i to jego wina, wszystko co się przytrafia złego układa się w coraz bardziej zazębiającą całość... jesteśmy otoczeni, wróg u bram, murzyn wybiera moją białą koleżankę -- ociec prać?

m i o d er u s k a

no i dobrze, po co czarni nam tutaj, tylko kaleczą język swoim \"prociem pan\", darmozjady jedne zamiast w kongo po drzewach latać to nawiedzają polskę, jestem polakiem i chcę żyć wśród polaków, a jak będę chciał czarnych to...wybiorę się na film z morganem freemanem :)

Ułaaa, czyżbym wsadził kij w mrowisko...teraz po mnie głos zabiorą wielcy tolerancyjni suwalczanie. Kto pierwszy?

Fikou

rasisty to zakompleksione tłuky...
Na żydowskim cmentarzu widziałem popisane pomniki...
nie ma już wojny, nie ma komuny, nie ma jasnego dla wszystkich powodu do walki więc wały różnorodne się czepiają jakiegokolwiek powodu do walki o \"dobro narodowe\" ;]

Fikou

independent

"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

Wadim

[cytat]no i dobrze, po co czarni nam tutaj[/cytat]

a po co nam ludzie z rozszczepem wargi górnej?

m i o d er u s k a

...a nie mówiłem? najlepiej zjechać od debilów i idiotów! przewidywalna reakcja obrońców innych kolorów skóry, ciekawi mnie tylko taka kwestia...czy jak ci curuś lub synek przyprowadzi kiedyś czekoladą za zięcia lub synową to ciekawe czy w suwałkach nie będziesz po kurniakch się przed sąsiadami chował :) ... gdzie wtedy będzie tolerancja? bądźmy uczciwi wobec siebie, po co się czarować, polacy nie lubią obcych nacji, dlatego tępimy cyganów, murzynków, żydów, niemcow...tak było i tak będzie!!

Marti Nowy

Kto tepi ten tępi... Kto ma wąski światopogląd i karmiony ksenofobia był od dziecka ten tak uważa. Ciebie mioderuska to mama chyba w betoniarce kołysała... ech, jak mi przykro czytać takie posty jak Twoj.. ale pozdrawiam - masz prawo do opini - jaka by nie była (niestety)  :]
patrz komu ufasz - bo ufność jest ślepa - patrz byś nie oślepł - bo nie będziesz ufał

independent

Jeśli chodzi o mnie, to moje dzieci mogą mi dostarczyć synowe w dowolnych kolorach skóry. Oby nie były tylko to osoby skażone nienawiścią do innych. Szkoda tylko, że będą narażone na spotkania z ludźmi twojego pokroju.
Jestem Polką, ale nie chcę żyć wśród takich Polaków jak ty, mioderuska...
"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

m i o d er u s k a

no, ale na pytanie moje nie odpowiedziełeś marti nowy (typowe), jak byś powitał w rodzinie odmieńca, ciekawi mnie jak by zareagowali twoi rodzice, dziadkowie...

m i o d er u s k a

hehhee, niezależna, nawet nie wiesz, że żyjesz wśród takich polaków, ja na co dzień też nie latam z pałką i nie trzepię czarnuchów, nie wywieszam ulotek (może to tajna robi, on przecież jest murzynem w z białym fiutkiem), można rzec \"spokojny\" jestem i nie awiszuję sie wszem i wobrec, ale MIŁO popatrzeć na wasze zaanagażowane teksty jacy to tolerancyjni jesteście... :D...mocni w gębie jesteście, ale jak przyjdzie co do czego to wyjdzie z was prawdziwa tolerancji polska....!

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć