Biblia

Zaczęty przez Paweł, 08 Maj 2008, 22:20:58

« poprzedni - następny »
Do dołu

Paweł

O.... wycięto mój temat, dzięki serdeczne :)

vanillacat

Pawel zostal usuniety bo niestety ale popadasz w niebezpieczne dla ludzi pouczanie i demagogię, wszystko z umiarem :) Chcesz to nawracaj, ale rob to za pomoca innych form. Dyskusja jest bardzo mile widziana natomiast werbowanie ludzi nie jest.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Wadim

:o

powiedz mi vanilla - a katolika bys potraktowała w podobny sposób? nie przesadzaj, lutranizm to nie sekta...

tajna

no właśnie, jakie werbowanie? To była tylko propozycja!!!
kulturalne suwałki

vanillacat

Wadim ale werbowanie ludzi tak, zreszta dzieki \"poznawaniu Biblii\" mozna ludzmi manipulowac, interpetacja jest zalezna od danego wyznania, czy ateizmu. Napisalam niech dyskutuje, a na takie posty nie bede pozwalac.

..........

katolika tak samo potraktować jak taki temat założy :) po co Nam coś takiego, każdy już sobie chyba dobrał to co najlepsze i nikt nie zmieni na coś innego ;]

drukarz papierów wartościowych

[cytat]każdy już sobie chyba dobrał to co najlepsze i nikt nie zmieni na coś innego ;][/cytat]

takiś pewien  ;)

@vanilla: a czym w takim razie jest wątek o całowaniu? czy nie jest to w rzeczywistości anons towarzyski tajnego?  :D  , no nie wiem nie wiem... może więcej czujności admina?

vanillacat

Sluchaj ale on nie narzuca niczego, a jak bedzie narzucal cmoki z ozorem to tez sie go usunie:D

Anty

Vanillo, Święta Inkwizycja była by z ciebie dumna!!  

Fikou

\"nie ma słowa w biblii o celibacie, znacie się, czy się nie znacie?\"
i to tyle co mam do powiedzenia... książka która wciąż za gruba wydawana często... jezusek rzekł aby stary testament odrzucić ;]
to jakby powiedział, żeby odrzucić pismo bo wówczas jeszcze nie było nowego spisanego :)

vanillacat

Anty:D nie przesadzaj.

Wadim

nie narzuca? nie powiedziałbym, po prostu robi to jak na szarmanckiego uwodziciela przystało...  8)

Fikou

trochę pochopnie i laicko się wypowiedziałem... ale wszystko mi jedno dziś

vanillacat

Nie narzuca, wyrazil tylko swoje marzenie co do pocalowania Moniki:D

Wadim

nigdy nie wiadomo co z takich publicznych marzeń może wyniknąć...

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć