Internet Suwałki

Zaczęty przez nick, 16 Gru 2005, 13:02:27

« poprzedni - następny »
Do dołu

punisher

Jest darmowa wersja zonealarm, nie ma co prawda tylu opcji co pełna, ale wystarcza w zupełności. Ze swojej strony polecam Outpost Firewall też darmową wersję.

brak

usunięto przez administratora

ArteQ

Prawdziwy antywirus to Kaspersky albo NOD32. Niestety nie sa darmowe, ale znajduja duzo syfu. Progam antywirusowy to nie wszystko aby bezpiecznie surfowac po necie. Przydaje sie AntySpyware, tu polecam MS Antyspy, albo SpyBot. Oba programy sa swietne i jak narazie darmowe. Jezeli ktos jest bezposrenio wystawiony na neta(NEO, DSLe) to firewall tez jest konieczny, polecam Kerio w nowej dawmowej odsłonie.

zaroowka

...a mrówki kochają słonia bo słoń duży być!!!

...a Avast to nieprawdziwy antywirus, tylko sztuczny!  ;)
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

punisher

Ja do tych propozycji dodam czeski antywir AVG. Używam darmową wersję, jest całkiem OK. Aktualizacje częste, obsługa prosta, ale w darmowej wersji program po angielsku :(

ole

witam,

Mam plan zalozyc 256 z vectranet. Czy moze ktos z forum posiada to lacze i korzysta z niego grajac online np: cs:s lub cod2,bf2??? Interesuje mnie jak wyglada sprawa pingow na polskich i zagranicznych serwerach owych gier.
pozdrawiam  8)

tajnapolska

Zmieniłem sieć ze skysracza na lanneta i znowu nic... całkowita porażka jak na razie, internet jak nie chodził w dzień tak nie chodzi, mają wstawić acces pointa przy antenie i puścic zwyczajny kabel z radia przy tej antenie na dachu, na drugie piętro w bloku, może się im uda ta sztuka, jak nie, pozostaje mi już tylko fonet...

robert

Zastanawiałem się długo nad rodzajem łącza, słyszałem sporo słabych opinii o Vectranecie, zwłaszcza fakt, iż trzeba wykupić pakiet TV, osobiście mam FONET i bardzo sobie chwalę, zwłaszcza granie, na ET ping mam 40-50, nawet w sobotę wieczór, a jak miałem Connect, to mi poniżej 100 nie schodziło, pozdrawiam. Na razie większych awarii brak, a jak ktoś rąbnął sprzęt z piwnicy, po telefonie naprawili tego samego dnia, dla mnie oki, polecam.
robert winckiewicz

fumo

Sorki, że tu o tym pisze, ale nie wiedziałem gdzie.
Niewiele osób o tym wie, ale istnieje Suwalski Hub Homenetu. Adres: \"192.168.14.2:411\". Niestety czat jest wyłączony :(, ale jakby złapac admina to moze włączy. Po więcej informacji zgłaszac sie pod numer gg 3290229.

zaroowka

Fajnie, że istnieje, ale wejść na niego można li i jedynie z wewnątrz sieci HomeNet - podałeś jego adres w sieci wewnętrznej.  
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.

osiempiec

ło jak sie biją o klienta :lol:
 foneta mam i nie narzekam, chociaz początkowo było z nim troche kłopotów.

punisher

A jak jest z transferem w sieci HomeNetu? Czy ktoś korzysta z HomeNet i jakie ma doświadczenia?

zaroowka

Powiem tak...
HomeNet?
Nie, dziękuję!
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.

punisher

Dziękuję za wyczerpujące informacje. Tego mi było trzeba :(

MethOd

ja myśle ze ten ranking jest bez sensu, niema sieci bez wad, a kochana tepsa też czasem zdycha....

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć