Imprezy, koncerty

Zaczęty przez Mała Czarna, 06 Maj 2008, 15:12:04

« poprzedni - następny »
Do dołu

clod

A ja tam wolę 150 tysięcy razy słuchać dżemu i muzyki wykonywanej przez ludzi, którzy są profesjonalistami niż przemądrzałego Kazika , który "wyżej sra niż dupę ma". A poza tym żeby śpiewać to trzeba umieć i mieć głos.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Marti Nowy

ja lubię słuchać nowych zespołów, świerzej fali, nowych dźwięków, odkrywać zespoły, które może nigdy nie będą znane szerokiemu odbiorcy!  :]
patrz komu ufasz - bo ufność jest ślepa - patrz byś nie oślepł - bo nie będziesz ufał

chmurek

słuchanie \"nowego\" Dżemu kojarzy mi się z mało wyrafinowanymi torturami

sporo Cię omija... ale do kogo ja piszę? lepiej 150 tysięcy i pierwszy raz włącz to, co przed laty stworzono

jakieś kompleksy co do Kazika? to chyba megapoczucie niższości, skoro wciąż go opluwasz...

zawsze, kiedy piszesz głupie posty, Bóg tworzy emo

Marti Nowy

Bez przesady... Kazik jest sejsmografem społecznym i na bieżąco relacjonuje to co dzieje się w naszym chorym, kulejącym kraju... Najbardziej jednak lubię teksty taty Kazika, ktore opatrzone są świetną muzyką. W takim stylu muzycznym wokal jest drugoplanowy a liczy się przekaz: czyli treść i muzyka, jeśli ktoś uważa inaczej to ja z tym od razu nie zgadzam się! Byłem na \"nowym\" Dżemie i wokalista jest nawet niezły może, stara się bardzo co widać i słychać ale niestety charyzma R.R., ciąży mu na plecach i nigdy go nie przebije, poza tym Riedel przed śmiercią wyraził wolę, ażeby zespół nie grał gdy już go nie będzie... Panowie nie uszanowali jego prośby, wiadomo dlaczego...
Pozdrawiam
patrz komu ufasz - bo ufność jest ślepa - patrz byś nie oślepł - bo nie będziesz ufał

wojtek_kosynier

A to jednak wskoczę (przed piłką) na chwilkę na Juwenalia, bo coś się mi popieprzyło z koncertem na Wigrach - toż on dopiero w przyszły tydzień.  ???

Co do Dżemu. Czy profesjonalizm to li tylko ogrywanie starych kawałków do usranej śmierci? Fajnie, że ktoś ma warsztat, ale milej jest jak łączy go z kreatywnością, wewnętrznym nerwem. A tego moim zdaniem w Dżemie brakuje. Co nie oznacza, że się nie wybiorę - o ile będę w S. - na Festiwal Bluesowy. Inną sprawą, jest traktowanie Rydla przez \"kolegów\" za życia, jak i po śmierci. Ech, szkoda słów...  :/

Fikou

Clod, ranisz mnie ;]
Poleciłbym poczytać wywiady i felietony tego człowieka... posłuchać wszystkiego co ma do powiedzenia...
Jest w jego słowach wiele prawdy bolesnej o naszym narodzie, twórczość bardzo zakorzeniona w rzeczywistości,
Dla mnie on umie śpiewać... posłuchaj sobie oryginałów w wykonaniu Edwarda Stachury (oczywiście idzie o jego własną twórczość), ten to nie umiał śpiewać, a jednak wzbudzają we mnie emocje te numerki... w wykonaniu SDM to lypa niemiłosierna...
e, a dzisiaj przypadkiem w gadce wyszło że znasz się z Księciem Clodzie :) Książe to mój chrzestny... wiesz o kim Mówię?

tajna

Czy to Książe z sielanki?
kulturalne suwałki

clod

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem, nie to było moim zamierzeniem. Po prostu wyraziłem moje subiektywne zdanie na temat pana Staszewskiego.
Jakoś mi nie pasuje jego ton wszystkowiedzącego nauczyciela i wyroczni. A komentarz do sytuacji w naszym kraju to wolę taki z przymrużeniem oka, jak Skiba i Big Cyc czy inne kabarety i Szkło kontaktowe.
A jeżeli chodzi o osoby, które nie umieją śpiewać to bardzo lubię Toma Waitsa.

Fikou
Jeżeli chodzi o księcia to byłem zaskoczony, bo nie wiedziałem, o kogo chodzi. Pomyślałem, że zadzwonię do Jacka i podpytam o kogo chodzi, a tu wyjaśniło się, że to chodzi o niego :)
Pozdrawiam.

Fikou

Marti Nowy

Hehe... clod czy to Ty byłeś sprawcą historycznego Green Pubu?  8)

Winston Wolf

Zapewne tak, wszakże clod to miał najwięcej do powiedzenia w wątku o GP  :]
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

clod

Marti Nowy

Hehe... to my znamy sie kolego  :D  hehe, Twój avatar całkiem zbił mnie z tropu  8)  ostatnio spotakaliśmy się na Chłodnej obok foto heli i rozmawialismy trochę... jakiś czas temu to było, nie mieliśmy jeszcze wówczas wiosny. Nie wiem czy wiesz z kim rozmawiasz, jeśli tak jest napisz na mejla  :D  Pzdr!

Fikou

zastanawiam się czasami ilu z forumowiczów widziałem  ilu widuję i nie mam o tym pojęcia że piszą tu  :)
umówmy się gdzieśna jakiś przedzlot... kto będzie mógł ten przybędzie

zaroowka

Fikou - a Ciebie też pewnie paru forumowiczów zna (...albo widziało).  ;)
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć