Grupa literacka

Zaczęty przez tajnapolska, 21 Kwi 2008, 13:31:31

« poprzedni - następny »
Do dołu

tajna

aha, dodam, że osoby chcące należeć do grupy muszą mieć skończone 16 lat, ze względu na owe zdjęcia
kulturalne suwałki

Arens

Hmm może zbytnio gremializuję powyższe teorie tajnego odnośnie twierdzenia, że jeśli mam gołego peniola to jestem szczery facet.
Zarówno na co dzień jak i w pisaniu.

Ale co ma jedno z drugim wspólnego ?

Tzn. jeśli zobaczę - tfu - jakiegoś polityka na ulicy z peniolosem wesoło fruwającym pod nosem - znaczyt się że mogę na niego spokojnie głosować bo to chłop szczery ?  :P  :P  :P

Pytanie było retoryczne  :D
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

Fikou

pfff (śmiechem parsknął Paweł przed monitorem)

tajna

nie napisałem, że na co dzień również, ale jeśli stać mnie na pokazanie publiczne czegoś takiego, to będzie mnie również stać na szczerość, stąd chęć założenia takiej grupy. Ale jeśli ktoś będzie kłamał to nikt tego nie zweryfikuje od razu, dopiero czas pokaże. A na co dzień to różnie bywa w realu, nie podjąłbym się zakładania grupy do bycia szczerym na co dzień w realu, to za trudne, a może nawet niewykonalne
kulturalne suwałki

tajna

Fikcja jednak pomaga być szczerym, jeśli się chcę, tak myślę, bo można drogą okrężną, nie wprost coś powiedzieć, a w realu  raczej bajek nie opowiada się komuś
kulturalne suwałki

vanillacat

Ja juz sie wole nie wypowiadac na temat tworczosci Tajnego :] bo mnie lekko mdli :D
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Winston Wolf

tajna, gdy zgłosi się do \"grupy\" choć jedna osoba - nie omieszkaj dać znać  :P
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

tajna

pocałujcie mnie wszyscy w ...
kulturalne suwałki

independent

hahahahayhahahahahahahahahahahahahhaahahhaah
"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

(-luna-)

Tajna, zastanawia mnie tylkoj jeszcze jedna rzecz. Lubisz się \"obnażać\" , pokazywać publicznie swój instrument, ale czy rzeczywiście byłbyś skłonny przyznać się do wszystkiego??? Czy gdybyś był  na przykład chory psychicznie, to też byś się do tego przyznał???? Absolutnie nie chciałbym cię urazić (gdyby tak było to przeproszę) Nie twierdzę, że jesteś chory, ale czasami tak się zachowujesz.
luna-men-a(men)

mardred

Tajna z tego co przeczytałem o twoich \"powieściach\" to nasmaruję Ci tu jedno. Wrzuć na luz, albo przynajmniej nie rozprowadzaj, bo nie dość, że spidermanem łamiesz prawa autorskie, to jeszcze w głupi sposób używasz wizerunku porządnej postaci Marvela. Pamiętaj, że w literaturze \"Słowa kreują rzeczywistość\" i możesz równie dobrze napisać coś bardziej nierealnego, ale nie wyglądającego na kicz :)

Wadim

to nie kicz - to proza banalistyczna

Drozd

Tajna jest skłonny - kiedyś na swoim blogu zamieścił historię choroby.
A swoją drogą obserwuję Adam, jak znów zacząłeś szaleć na forach. Ta krytyka, pomijam czy słuszna, czy nie musi sprawiać, że czujesz się coraz bardziej wyobcowany. Może powinieneś przejść się do specjalisty, żeby pomógł ci się trochę wyciszyć. Nie obrażaj się - to przyjacielska rada.

(-luna-)

To by wiele wyjaśniało, choroba to tylko choroba, nieważne jaka
luna-men-a(men)

tajna

już wam  tłumaczyłem, że to grupa literacka przez literaturę ma wyrażać swoje myśli, to że nie ma niczego do ukrycia, a nie że prywatnie czy publicznie będę w realu czy wirtualu mówił co myślę o lunie czy innym matołku. Spidermanem nie łamię praw autorskich, bo Spiderman to dobro ogólne kultury masowej. Mógłbym sam wymyśleć innego herosa, ale ja celowo chciałem wziąć kogoś znanego z kultury masowej, bo jestem za leniwy na kreowanie jakiejś nowej postaci - prościej odwołać się do filmu, a po drugie chciałem się pośmiać z tego amerykańskiego pajaca, kto czytał ten wie, że mi się udało. A kto nie czytał nie powinien wyrażać się źle o mojej książce, bo to głupie mówić o czymś, czego się nie czytało. A zapewniam was, że jest z czego się pośmiać. Jak chcecie powieść w pliku na meila to zgłaszajcie się, wyślę. Lunie i independent już wysłałem. Jestem hojny - rozdaję za darmo owoce swojej pracy. Kto napisał własną powieść, wie, że to nie takie proste napisać coś dłuższego, w kilka dni nie da się machnąć 150 stron.

A co do posądzania mnie o chorobę psychiczną to dementuję te pogłoski, to wyraźna nagonka na moją osobę. Skoro nie da się ze mną wygrać normalnie merytorycznie, to bach cepem  z flanki. Bo kto chory, to nie wiem co pisze, ale wam się nie uda mnie zapędzić w kozi róg, za malutcy jesteście.

Tak czy inaczej zapraszam do lektury moich krótkich powieści. Życzę miłych wrażeń. A jeśli kogoś zemdli lub zrobi mu się niedobrze, to znaczy, że zasłużył sobie swoim życiem na takie coś. Bo porządni ludzie nie będą odwracać głowy ze wstrętem od moich książeczek.

Dobranoc.:) :P
kulturalne suwałki

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć