Grupa literacka

Zaczęty przez tajnapolska, 21 Kwi 2008, 13:31:31

« poprzedni - następny »
Do dołu

tajnapolska

Ogłaszam, że powołuję do życia grupę literacką, która nie będzie miała nic do ukrycia!

Warunkiem przystąpienia do grupy, dowodem symbolicznym, jest opublikowanie zdjęcia Tajna to nie forum erotyczne -vczgłoszenia są przyjmowane na meila: maksiczek@o2.pl

Ogłaszam również otwarty konkurs na nazwę grupy! Zwycięzca z najlepszym pomysłem, może zostać uznany za honorowego prezesa grupy.
Jak każda grupa literacka powinno nas łączyć wspólne przekonanie, że nie mamy niczego do ukrycia i wyrażamy się poprzez literaturę: poezję, prozę, dramat.

Czekam na odzew.

Wadim

skoro to grupa literacka to jedyną możliwością jest słowny opis członka/członkini...  :lol:

tajna

język polski niewprawny w takich realizacjach, przynajmiej na razie
kulturalne suwałki

Wadim

na razie? tzn. pozbierasz fotosy i będziesz experymentował z językiem?

zaroowka

...grupa literacka?

I co? Będziecie tam sobie fujary pokazywać? Czy może swoimi zdjęciami się wymieniać? Bo po ostatnich \"genialnych\" pomysłach Tajnego to nie wiadomo czego się spodziewać...

Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

mardred

Tajna czyżbyś nie doceniał polskiego języka?

Takie epitety jak: nabrzmiały, długi, gruby, zaróżowiony... Można więcej, tylko trzeba mieć wenę :)

Przykład z literatury:
\"Błyszczał od łoju jak wielkanocna kiełbasa\" Pewnie znasz to dzieło :)

tajna

jeśli nie ma się niczego do ukrycia, to zanczy że nic, a jeśli ktoś ma opory przed taki zdjęciem, to może również coś ukrywać pisząc jakąś powieść czy dramat. Cenię ludzi którzy naprawdę nie mają nic do ukrycia.
kulturalne suwałki

tajna

eśli ktoś nie ma się niczego do ukrycia, to niczego nie będzie ukrywał, a jeśli ktoś ma opory przed opublikowaniem takiego zdjęcia, to może również coś ukrywać pisząc jakąś powieść, dramat czy wiersz. Może ulegać jakimś tabu, grupom nacisku, wydawcom czy komu tam jeszcze. Dlatego, jest taki a nie inny warunek uczestnictwa.
kulturalne suwałki

Fikou

he, he, a to dobre z tym ukrywaniem... uważam iż w pisarskim kunszcie znacznie ważniejsza jest spostrzegawczość i umiejętność KREOWANIA rzeczywistości lub jej odwzorowywania... nikt nie musi być Gombrowiczem... czy Witkacym... ekshibicjonizm w literaturze już był i nie zawsze okazywał się być strawnym czy smacznym...

Fikou

piszesz jakby czynienie jakiejkolwiek sfery życia osobistym było kłamstwem wobec ludności...  a ja Ci koleżko powiem, że pokazał bym Ci 5 moich twarzy a ty Cieciu stał byś skołowany nie wiedząc które były mirażem jedynie, duma mnie rozpiera gdy pomyślę jak umiem wprawnie manipulować sytuacjami bez wyrzekania się jakichkolwiek zasad ustalonych w mej głowie... Ty jesteś Troll... TROLL Hedon, zbok, Człowiek który wierzy w ideeę jedną i słuszną... widzi drogę jak koń z klapkami na oczach... bardzo wąską...
KRL, pochodzący z Suwałk Rysownik i twórca komiksów powiedział kiedyś w wywiadzie że najważniejsze żeby narysować komiks... bo właściwie mało kto z tych co narzekają że trudno narysował sobie wystarczającą ilość plansz aby wydać zeszyt.
Jednak w kontekście literatury to nie ma racji bytu... gniotów literackich gnijących w szufladach jest ogrom...

Wadim

[cytat]jeśli nie ma się niczego do ukrycia, to zanczy że nic, a jeśli ktoś ma opory przed taki zdjęciem, to może również coś ukrywać pisząc jakąś powieść czy dramat, (...) a jeśli ktoś nie ma się niczego do ukrycia, to niczego nie będzie ukrywał, a jeśli ktoś ma opory przed opublikowaniem takiego zdjęcia, to może również coś ukrywać pisząc jakąś powieść, dramat czy wiersz[/cytat]

o do licha tajny, masz biblijny styl...

independent

Załóż ty tajna grupę fotograficzną lepiej. Marne zdjęcie można obrócić o dowolny kąt i już zaczyna być bardziej interesujące.

Luna, ja czytam niezbyt szybko zazwyczaj, bo się zdaniami lubię podelektować :-) Ale tu nie było czym.
Po lekturze 8 stron \"Czarnej mafii\" poszłam do kuchni zrobić dziecku kaszkę. Potem sama ją zjadłam... i dopiero kiedy zobaczyłam w oczach głodnego potomka 2 wielkie znaki zapytania, zorientowałam się, że coś ze mną jest nie tak :D
Potem podjęłam drugą próbę. Teraz potrzebuję kilku dni relaksu i dobrej odtrutki :-) Chyba poczytam sobie Cień wiatru :-)
"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

luna400

Tajna, strasznie mnie ciekawi, czy autentyczność zdjęć będziesz sprawdzał osobiście, czy powołasz szersze jury :lol:
luna-men, (a)MEN♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂♂

Marti Nowy

masz tajna już w tej grupie jakichś członków?     :D
patrz komu ufasz - bo ufność jest ślepa - patrz byś nie oślepł - bo nie będziesz ufał

tajna

fikołek ja ciebie nie zapraszam do grupy, [Od admina: Tajny, pochamuj swój rozlatany jęzor i nie wyzywaj innych. Z.]
kulturalne suwałki

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć