fajny film

Zaczęty przez tajnapolska, 11 Kwi 2008, 22:19:59

« poprzedni - następny »

tajnapolska

Dzisiaj o 20.20 na tvp1 taki obejrzałem.  Tytuł filmu: 13. dzielnica, Francja 2004. Jak każda francuska sensacja niesie bardzo optymistyczne przesłanie. Świetny parkour. Dużo krwi, walki i pozytywnych uczuć i takich bliskich, bo kultura francuska jest bardzo bliska polskiej. W przeciwnieństwie do filmów amerykańskich nie masz wrażenia, że oglądasz jakiś psychopatów, którzy muszą trafić w końcu do więzienia:(

vanillacat

:D ja sie nie wypowiem bo nie mam tv:D
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

zaroowka

Dodać wypada, że grają David Belle i Cyril Rafaelli - \"ojcowie chrzestni\" LeParkour.
Dobre do obejrzenia. Jeśli ktoś nie widział - polecam.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Arens

Kurteczka  :/  w robocie byłem jak ten film szedł.
Trza dołączyć do domowej DVDioteki.
W necie kawałki oglądałem już wcześniej.
Momentami ciężko uwierzyć że Belle i Rafaelli to zwykli ludzie - szacuneczek.
Aczkolwiek filmy \"szkoleniowe\" które nagrali najzwyklejszą kamerą na podwórkach - to dopiero bomba.
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

tajna

wczoraj o 23 na tvp1 - od zmierzchu do świtu rodrigeza z udziałem tarantino - wampiry były zabawne
kulturalne suwałki

eith

OLDBOY.

B. Dobry. Ciekawy film.

Polecam :D
 Judge Me

eith

Judge Me

Fikou

ano oldboy dobry... konopielka świetna, lubię też orientalne filmy w stylu dom latających sztyletów... lekkie są
baaardzo ciężkie kino jakie widziałem to było \"madadayo\" nie wiem kto to reżysserował... może kurosawa? ale film trudny dla europejczyka

Paulin

\"Madadayo\" - ostatni film Kurosawy.

robtomson

No to ja polecam Baraka, Genezis, Zeitgeist.
Kino azjatyckie też spoko ale jak co stare filmy, zwłaszcza pierwsze  
filmy z Jackie Chanem!!!
"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

robtomson

A z drugiej strony skoro jest to temat o filmach to podawajcie tytuły na które warto luknąć. Ale nie wstawki komercyjne, coś orginalnego. Film który zachwyca, skłania do refleksji, porusza, a przede wszystkim zostaje w pamięci!!!
"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

Najprawdziwszy Polak

Tropa de Elite, Euphoria, Pora umierać

independent

Kabaret Moralnego Niepokoju :-) W kinie :-)http://pl.youtube.com/watch?v=EVpka-kujT0&feature=related
"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

independent

Dziś (w sobotę, 26 kwietnia) o 15.45 w Polsacie jest film \"Kolacja z palantem\".
Fabułę znam tylko z teatru, ale myślę, że francuscy aktorzy poradzą sobie nie gorzej z tematem niż Fronczewski i Tyniec. Mam zamiar ponownie obejrzeć jak bawią się bogaci chłopcy, dorośli tym razem.
Dodam tylko, że część publiczności rechotała przez cały spektakl (Kolacja z głupkiem), ale większość przyglądała się rozwojowi wydarzeń ze zdumieniem.
"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

Iguanka

tak , Tak czytałam na telegazecie dziś o tym filmie.
Niestety nie będę miała okazji go chyba oglądnąć.Niestety o 16.30 mam zajęcia.
 :@ ;... to jakiś francuski film, wydaje się fajny po przeczytaniu krótkiej fabuły.
..walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem.  ~A. Hitler

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć