fajny film

Zaczęty przez tajnapolska, 11 Kwi 2008, 22:19:59

« poprzedni - następny »

tajna

dziecinny jesteś żarówka
kulturalne suwałki

Wadim

Wadim

jeno

miś jest śmieszny i chyba fajny
jeno

Iguanka

Halo.!
Dążycie do niczego.
Nie kłócić się proszę ;)).
..walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem.  ~A. Hitler

zaroowka

No pewnie - dziecinny jestem bo nie rozumuję jak tajna. Dobre.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Krzysztof M.

Dla mnie zawsze będzie klasyką najstarsza martwica mózgu nie jestem pewien czy dałbym radę teraz ogladnąć ten film do końca :D , z nowszych polecam ,,What the Bleep do we Know\'\' film dający do myślenia, oraz luźniejszy reno 911
We are only what we are...

robtomson

W końcu chociaż jeden Krzysztof powrócił do tematu!!!
Polecam program Boso przez świat - Cejrowskiego!!!
300 Spartan, Odyseja rodzaju ludzkiego,  Rezerwat, Wszystko Będzie Dobrze,  Propaganda PRL-u.
Mam nadzieję że temat będzie rozwijał się pomyślnie!!! Bez zbędnego rzucania błotem  :/
"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

tajna

podobał mi się \"konwój\" w minioną sobotę po 22 - faceci nie bali się zaatakować złych gliniarzy! Tak trzymać
kulturalne suwałki

tajna

nie wiem jak rozumujesz na temat kolacji palantów, bo włąśnie nic nie napisałeś o tym filmie, napisałeś tylko, że nie podoba ci się co ja napisałem, dziwna jakaś sytuacja, chyba nie poderwałem ci dziewczyny?
kulturalne suwałki

zaroowka

Przypomnij sobie co napisałem wcześniej - na 1 stronie tego wątku. Zwróć uwagę na o czym pisałem, pomyśl sobie, poczytaj co napisali inni.
Może zrozumiesz - mi się nie chce komentować nawet.
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

tajna

nadal nie jarzę. To kiedy pisałeś o \"Kolacji dla palantów\"? Na swoim blogu?
kulturalne suwałki

Masato

Może panowie wrócą do tematu? Niby literat, a jak dziecko się kłóci zamiast dać spokój.
-.-

Polecam \"Mgłę\" z 2007. Tę, co ostatnio u nas w kinie leciała. Świetna komedia, przeszkadzać może trochę zbytnia gburowatość głównego bohatera i ogromne przesłanie religijne, ale mimo wszystko świetny film. O ile nie oczekuje się jakiegoś wybitnego horroru.  

Iguanka

Oglądałam film, trochę psychologiczny  :P
Hehe, także polecam :D
___
No taak, a LEJDIS po raz drugi w kinie.
Czy nie mają już pomysłów na filmy?
Pewnie każdy by powiedział: niech kupią `pomysł na..` 8)
..walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem.  ~A. Hitler

tajna

dziś na tvp1 o 22.35 obejrzałem bardzo film o francuskim czterdziestoletnim żigolaku w Londynie, którego grał Daniel Auteuil.
Film ma tytuł: \"Facet do towarzystwa\". Być zawodowym facetem do towarzystwa (dziwkiem), to bardzo trudna emocjonalnie gra, jak siebie znam, pewnie bym nie podołał takiej roli:(
kulturalne suwałki

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć