Religia - w co wierzymy.

Zaczęty przez eith, 04 Kwi 2008, 09:59:58

« poprzedni - następny »

eith

Gdy mysle o Bogu, widze tego chlopca z filmu ktorego tytulu nie pamietam. On poszukiwal Boga. Nie wierzyl w to o czym rodzice mu mowili, szukal go, znalazl go w ludziach ktorych kochal...

Ja nie przestalem szukac - ale wiem ze jest.
 Nie uznaje Prawd Katolickich, ale..

Jaka jest TWOJA WIARA?
Moim zdaniem potepienie sztuki\' jest pierwszym krokiem do piekla.

Provoke U:
http://www.youtube.com/watch?v=QYFwzJYFlUw
Jednym z przeslan jest: Traktoj blizniego swego jak siebie samego
(take ur hetry out of me);
Dlaczego nie ma tolerancji w naszym Suwalskimk spoleczenstwie?

Dlaczego dziewczyny toleruja tylu idiotow w Suwalkach!?
Dosc tego - Panny maja cos do powiedzenia -- i poki co to faceci zachowuja sie jak pizdy!!! (przeslanie od kobiet!!)
I want girls to say something, we sat here with my friends, like, watching...

eith może pisz swoje wynurzenia w jednym poście, bo wygląda, ze prowadzisz monolog - c
 Judge Me

vanillacat

Moją wiara\\ą jest wiara w dobro m.in. A co do tych kobiet to maja racje, tyle ze nie tylko w S ale i w innych miastach Panowie sa do kitu.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Fikou

moje Credo?  to moje życie... szkoda dyskutować swojej wiary.

Lady of Shalot

\"Dlaczego dziewczyny toleruja tylu idiotow w Suwalkach!?\" - pewnie dlatego, ze innych juz to prawie nie ma... co sie stalo z tymi fajnymi? - pewnie powyjezdzali :(

Rozma

Miało być o religii a teraz jest mowa o facetach. Co do mężczyzn,cóż... zależy jaka kobieta,jaki charakter to i takich sobie facetów wybiera.
Rozma

Fikou

to \"o facetach\" też jest elementem religii dla wielu :D
ostatecznie nie koniecznie musimy rozważać sprawy w taki sposób że kobitka nie ma w czym wybierać... Jako chłopiec stwierdzam, że mam także marny wybór... chociaż wciąż w deklaracji tkwię że nie potrzeba mi się sparować.
uważam iż Rozmy rozważania są najskuteczniejszą dedukcją... tylko że trzeba to przedstawić w dwóch kierunkach :)
chuop--->dziewoja
dziewoja--->chuop

Rozma

Fikou,Ty masz marny wybór?Oj otwórz lepiej oczy ;) A ja to co,zła jestem?A tak na serio,Każdy wybiera sobie taką połówkę jaka jej pasuje.Moim skromnym zdaniem,w naszym mieście jest wielu,wartościowych mężczyzn.A,że nie każdy może ich\" mieć\",cóż,życie... :)
Rozma

tajna

kulturalne suwałki

Rozma

Tajna,Ciebie nie miałam okazji poznać,więc niestety nie stwierdzę czy jesteś ten POZYTYWNY czy NEGATYWNY.Nie zmienia to jednak całokształtu i faktu,że są w naszym mieście bardzo fajni faceci :) I wystarczy mieć szczęście i na nich trafić;)
Rozma

Fikou

Rozma... tak sobie zamykam oczy... aby móc się po otwarciu przyjrzeć, ale wciąż widzę... monitor :P
nie mniej jednak  nie wątpię że możesz być dobrą babą :)
a tu mój numerek:
http://fristejdzbend.ovh.org/
 się nazywa piosenka antymiłosna :) pobrać się da nawet :P
ale tematycznie nam trochę pasuje  

Rozma

Faktycznie Fikou,w 90% jestem dobrą BABĄ ( co to za określenie?:P).Dość o mnie,dość o facetach,chyba jednak odbiegliśmy od tematu.Zaraz posłucham tej antymiłosnej piosenki to i przejdzie mi ochota na miłość:).Pozdrawiam.
Rozma

Rozma

Piosenka antymiłosna cudowna.Taka życiowa ;) I like it.
Rozma

Fikou

:) cieszy mnie to... bo życiową miała być...

Rozma

\"Jest dość przyjemnie kiedy nie ma cię przy mnie\"-bardzo,ale bardzo mi się to spodobało.Nie pamiętam tylko z ktorej piosenki.
Rozma

Fikou

z piosenki: \"jest dość przyjemnie\" ;p

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć