ginekolodzy w suwałkach

Zaczęty przez ewa, 05 Gru 2005, 13:28:39

« poprzedni - następny »
Do dołu

Klara

Mam jej wizytowke, wiec tak: poniedzialek, sroda, czwartek od 15:30 ale jest zawsze szybciej ja wychodzilam z domu po 14 i bylam ok 14:30 to zazwyczaj bylam 3 lub 4 w kolejce i tak chyba jest najlepiej, bo im pozniej przyjdziesz to dluzej musisz odczekac swoje bo ma naprawde duzo kobiet. W poniedzialki przyjmuje do 17:30 bodajze bo pozniej wchodzi chyba Sztejter wiec jak jest kolejka to niestety juz dalej nie przyjmie i odchodzi sie z kwitkiem. Za wizyte bierze 50zl bez wzgledu czy bada cie tylko wziernikiem czy USG. A jezeli sie przychodzi tylko po recepte na tabletki antykoncepcyjne to chyba wogole nie bierze kasy. Pisze chyba bo kiedys tak bylo a teraz nie wiem bo troche wypadlam z obiegu  :D Co do bolesnosci badan to juz pisalam jak dla mnie jest rewelacyjna i naprawde bardzo ludzka w porownaniu z innymi lekarzami
Klara

kasienka84

dziekuje ci za info, kurcze ja do 17 pracuje i nie brdzoam jak sie zwolnic wiec nie wiem co teraz zrobie, chyba poszuakc musz ei przecyztac godziny rpzyjec moze wieczorami abrdzije ktoregos dnia rpzyjmuje, z teg co mowisz to warta zaufania kobieta chyba a ja chce kogos zaufanego i zbe miło  wizyta mineła, jesli 50 zl to ne tak duzo bo po wiecej biora, prawie mnie do niej rpzekonałas bo mialam problem dok ogo sie udac ale godziny mi zupelnie nie odpowiadaja. przynajmniej prze znajblizsz czas niem am mozliwosci wlneog wzac, moze kiedys jak ajkeis wlne bed emia to sie udam do niej
kasienka84

kasienka84

to jesli bym poszla po 17 tuz rpzed zamkniciem to marne szanse z emneirpzyjmie tak?? widzis zmi chodzi nawet o badanie wziernikiem o nigdy go ei miałam, jak to jestz bolesnoscia ic yz mams ie bac bo szczerz emwoiac nie iem na cyzm to polega tak do konc ai potrzebuje lekarz aktory mi wyjasni wsyztko znaim do teog dojdzie
kasienka84

Klara

w poniedzialek lepiej sobie odpusc w pozostale dni przyjmuje ustawowo do 17:30 ale jak jest wiecej pacjentek to przyjmie wszystkie wiec moze wtedy sprobuj
Klara

kasienka84

czyli w srode i czwartek tez do 17.30 przyjmuje, i wtedy jesli bede tuz rpzed godzina zamniecia to ejst szansa ze zostane normlanie rpzyjeta czy niekoniecznie, w koncu to jzu koneic godzin przyjec. neistety do 17 pracuje i na styk rpzed wpoldo bym moze tma bła i temu pytam,
kasienka84

Klara

wszystko zalezy od ilosci kobiet. Jezeli beda to i ona bedzie przyjmowac a jak sie skoncza pacjentki to przeciez nie bedzie siedziec i czekac ale podejzewam ze beda bo ona ma naprawde duzo babek, bo jest po prostu swietna. Musisz probowac jak nie jednego dnia to natepnego
Klara

kasienka84

dziekuje ci za odpowiedzi i polecenie tej lekarski, jestem pozytywnie nastawiona d tej wuizyty choc eniwiem jeszcze keidy pojde, chodziło mi o to czy jesli pojde o wpoldo szostej a bedzie choc jedna pacjentka lub tez zadnej a ona jeszce bedzie w gabinecie to czy przyjmie i nieebdzie to naodwal b jzu ej godizny rpacy sie koncza, cyz ma mily wyrz twarzy i sympatyczne da sie z na rozmawiac?
kasienka84

NINA

a czy może któraś z was miała jakieś doświadczenia z leczeniem grzybicy czy jest w Suwałkach lekarz który potrafi to w 100% wyleczyć

NINA

a czy może któraś z was miała jakieś doświadczenia z leczeniem grzybicy czy jest w Suwałkach lekarz który potrafi to w 100% wyleczyć

Klara

Nie jestem pewna ale w 100% to sie chyba tego nigdy nie da wyleczyc bo jest to bardzo uciazliwe i bardzo czesto powraca (chyba). Musisz probowac jak nie ten to inny lekarz
Klara

kasienka84

hej klara. czy ta lekarka ktor ami polecilas oprocz tego ze  jest mila i to czy jest w maire dorm specjalista i ume n wsyztko odpowiedziec i kompetentne zbadac i ocenic wszytko dobrze, przepraszam ze tak Cie mecze ale to ebdzie moja pierwsza wiozyta iz alezy mi an kims odpowiednim zeby ne zrazic sie do kolejnych, pozdrawiam
kasienka84

Klara

Powiem tak: wcesniej chodzilam do roznych lekarzy i prywatnie i panstwowo do momentu az kolezanka polecila mi pojscie do niej. Od tej pory nie wyobrazam sobie isc do kogos innego. Babce nie zalezy na kasie i przyjeciu jak najwiekszej liczby pacjentek, kazda traktuje indywidualnie i to jest wg mnie duzy plus.
Klara

kasienka84

bardzo Ci dziekuje za polecenie i podpowiedzi  Klaro, ja nie byłamu zadneog lekarza nigdy i jak sie o nich słyszy to kazyd sie wydaje taki sam a zalezy mi na kims kompetentnym i zeby nie bło na zasadzie odwalenia wizyty i wyrwania kasy, bo nie dosc ze zalezy mi na tym zeby ok badanie przebiegało to zeby tłumacyzła wsyztko co robi i jak jest i zeby normlanie rozmawiac, juz pewnie jak masz tyle wizyt za soba to nie pamietas zjak to pierwsza wizyta wyglada, mi bardoz zalezy na kims kompetentnym i tmeu tak sie pytam, nie chce po prostu trafic fdo byle kogo napeirwsze badanie, własciwie mnie do niej przekonałas bo wczesniej po prosut nie wiedziałam do kogo ma sie zaczac wybierac a nie bardzo mam kogo spytac o polecenie, niestey nie mam mozliwosci czasowych zbey popoludniu isc od razu jak rpzyjmuje i musze czekac na jakis wolny dzien w pracy i jak okazja bedzie to napewno sie wybiore bo wiem z edanwo powinnam to zrobic ale to sie ciagle odkłada bo to i tamto a jednak martwi neiraz cyz ok z emna wystzko jest skoro nigdy nikt mnie nie badał ginekologicznie mimo ze super si ecuzje iz ero złych objawow, mzliwe ze zdrowa jestem no ale trzeba isc, jeszcze raz dzieki, ta kobieta jest taka rozmowna i mowi o wystzkim co robi i co zauwazy i jakies rady cyz po prostu trzeba zniej wyciagac, bor ozni sa lekarze ???
kasienka84

marta

A ja polecam dr Zajączkowską. Ma gabinet na Putry - ma usg. Bez problemu dostałam recepte na tabletki. Jest rzeczowa. Przyjmuje w poniedzialki i czwartki - to na pewno, ale sa chyba jakies jeszcze inne dni. Od godziny 15 do 17 zasadniczo, ale sie mozna umowic telefonicznie, jak trzeba po 17. Zaraz, na wizytówce mam jej numer: 603 683 906.

Aga

Mam pytanko, czy wiecie może w jakich godzinach i w jakie dni przyjmuje Sztejter? I może macie nr telefonu do jego gabinetu? Pozdrawiam

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć