dekoracja sal

Zaczęty przez justynaj23, 19 Mar 2008, 20:37:55

« poprzedni - następny »

justynaj23

Witam
Niedługo będę miała wesele. Poszukuję firmy bądź osób, które zjamują się dekoracją sal weselnych. Uprzejmie proszę o pomoc.
JUSTYNA

Nr do osoby od sal weselnych

zadzwoń dowiesz się wszystkiego! Rzetelna osoba - pięknie dekoruje!

Eve

to ta ewa z dlugimi blond włosami??

a

koło koko jest sklep maja i oni wszystko robią od a do z
a

justynaj23

Dziękuję za pomoc, może ktoś jeszcze może kogoś polecić. Z góry dziękuję. :)
JUSTYNA

zabcia1987

Polecam rodziny Państwa Jurewicz zajebiści są a tak wogóle to jezdza na całe podlaskie przystrajać...naprawde warto:)
asieńka

justynaj23

Mogła byś podać jakieś namiary na p. Jurewicz.
JUSTYNA

skarbik87

Pani Ewa Gutzeit tel 697 49 25 25, 87 565 78 32
Ładnie dekoruje i niedrogo 50zl za samochód, 300zł za kościół i 400zł za salę :)

małgosia

Tylko nic nie zamawiajcie w kwiaciarni centrum w suwałkach bo moga wam zniszczyc wesele tak i mi:( tak bardzo bym chciala by wszyscy wiedzieli jacy z nich oszusci

anna

Witam! mam pytanie, czy ta Pani Ewa to w ten koszt wlicza żywe kwiaty czy to już musimy sobie załatwić sami? A jaką kwiaciarnię polecacie?

Olga

pani ewa gutzeit udekorowala mi sale w holiday jestem po pierwsze 2 dni przed weselem oznajmila mi ze sa dodatkowe kosztyzwiazane z pokrowcami na krzesla ktore zostaly wypozyczone od innej osoby. pani zaproponowala ze jak nie doplace to sama mam jechac i zakladc pokrowce. Po 2 jak zapytalam kiedy przywiesc wybuchajacy balon to powiedziala ze ona nie czepia balonow jesli ja chce to ona zostawi drabine. Po 3 poprosilam w piatek o dodanie swiatelek na scianie za mlodymi  (umawialam sie ze beda) dekoratorka powiedziala ze dobrze ale tego nie zrobila. calkowity koszt wyniusl 1340zl drogo i nieadekwatnie do wykonanej pracy.

Obserwator:)

dla tych którzy tu jeszcze zajrzą -dorzucę do tematu ,pn współpracowałam sporadycznie  z Panią Ewą Gutzeit i nie dziwi mnie opis umieszczony powyżej,Pani Ewa ma troszkę indywidualny system pracy,nie robi tego co się jej nie podoba,nie lubi mieć narzuconej z góry normy.Z kolei świetnie czuje się w sytuacji gdy sama może tworzyć mając pole do popisu.
Troszkę to dziwne przy pracy \"na życzenie\" klienta,ale muszę powiedzieć że mimo tego jest profesjonalną naprawdę kompetentną w tym kierunku osobą.
Wiem że jeśli ma tzw \"wolną rękę\" stworzy coś niepowtarzalnego i pięknego,nawet przy zwyklej dekoracji sali. Dlatego może warto zmienić metody rozmowy ,określić czego się oczekuje i pozwolić jej działać :)
Niech sie rzeka nie kojarzy z rzeką łez...

jam

pracowałam w hotelu, w którym p. Ewa niejednokrotnie dekorowała salę. miałam okazję ją spotkać podczas nocnych zmian, 3 razy. z tego, co widziałam, a także z rozmowów z p. Ewą, wyciągnąć można wniosek, że to pracowita dekoratorka, b. starała się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, czasami zostawała na sali do późnych godzin nocnych. a poza tym to sympatyczna kobietka :)
jam

aneta

No i widać, że brakuje dobrych dekoratorów wnętrz w Suwałkach, jest zapotrzebowanie a taki zawód można zrobić w rok na http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-edukacyjna/roczna-szkola-policealna/dekorator-wnetrz.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć