Jaki skuter ( serwis ) porady, opinie ...

Zaczęty przez tomek_ski, 12 Mar 2008, 08:52:21

« poprzedni - następny »

tomek_ski

Zaczyna się robić ciepło i przymierzam kupić skuter, tak żeby polatać u nas po regionie w wolnym czasie, motor odpada bo nie mam prawka na motor i nie chce mi sie robić. Cenowo do 5000, nowy w sklepie i na gwarancji. Tak przeglądałem marki na rynku i czytałem opinie na skutery.net i zipp najlepiej wychodzi ... i tak myślałem nad modelem quantum ... w suwakach jest chyba nawet salon zippa ( muszę sprawdzić na stronie zippa ). I czekam na opinanie użytkowników co o tym skuterze myślicie, czy morze ktoś nim jeździ i co o nim sądzi. I druga spawa serwis czy porządny i jak podchodzą do gwarancji. Ewentualnie jakieś inne marki dostępne u nas w regionie i jak u nich z serwisem ... Czekam na opinie i komentarze ...    

idtwo

idz do marketu i kup za 2222 zl albo za 3333zl  nowki niesmigane
:-)
idtwo

lukasz

Zobacz w salonie P tam też mają skuterki i może załapiesz się na wyprzedaż rocznika, wtedy jest warto kupić bo P są według mnie jedne z najlepszych

Fikou

za serwis musisz dopłacać... ale podchodzą do sprawy porządnie :) mówię o quantum, to duży skuter ale po zdjęciu blokady ciska max 55km/h blokadę można zdjąć po 2000 km przejechanych chyba albo po 1000 bo trzeba maszynkę dotrzeć. Skuter sprawuje się dobrze od roku... mój tata nim śmiga i zdanie ma o nim dobre. gwarancja chyba ze 2 lata jak przeglądy robisz regularnie

jarek

weź chłopie kup jakiś mały używany motorower, 50 albo 80 moce dużo większe niż mają te kosiarko odkurzacze i będziesz jezdzil po suwalkach jak kozak a nie jak pacan skuterem bez biegów i sprzęgła hahahaha

Motocyklista

Zobacz w sklepie motoryzacyjnym tam maja skutery(a w tej chwili to chyba jeszcze mają modele z zeszłego roku w promocyjnych cenach) . Możesz kupić jakiś skuter czy motorower na większych kołach.

ccc

No no u rzepieja, bylem dzisiej to widzialem ze maja skutery, a dotego bardzo ciekawe kaski :)

maniek

maniek

kymcomaniak

A ja ma KYMCO kupione w salonie post nosi znamiona reklamy -c. Mają duży wybór, chyba największy w Suwałkach. Mają też tanie Kingwaje i coś tam jeszcze . Mam Kymco i polecam. Jest Ok. 2 lata gwarancji, a jeżdżę już roki i nic, ) problemów. Po odblokowaniu 80 śmigam.
Pozdrawiam wszyskich skutermaniaków

markus

Rometa nie polecam. To chiński shit. Tylko nazwa została niestety. Nawet nie w Polsce składają tylko w chinach. Kup firmówke i będziesz zadowolony. Chińskie dobr bo tanie i koniec.!!! :P
rozmyslak

jacek_

Polecam sklep rowerowy  mają większy wybór , a co ważne maja fachowy serwis w razie czego, z gwarancjami niema żadnego problemu. Znajomek ma 3 rok zipp jezzy, czy jakoś tak, i go dobił strasznie i coś z silnikiem było, ale to zjego winy, nigdzie naprawić nie mogli, a tam tydzień postał i zrobili ... a jeśli chodzi o zippa kupuj śmiało quantuma, naprawie dobry i duży i nie za drogi skuter, jeżdżę nim ponad rok i jestem bardzo zadowolony, po zdjęciu blokady 85 ciskam ... a taki marki jak kingway czy jakoś tak, "niby" polski romet, czy jakieś inne gówno z kaflandu, nie polecam. Jeździ to póki jeździ a jak coś pierdnie, to niema gdzie tego naprawić, ani części wziąć bo serwisy mają do dupy, i można sprzedać tylko te badziewie na części. ( nie tylko moja opinania, ale też znajomych co to użytkowali. kupuj zippa a nie będziesz żałował ...

Fikou

hola! ale na zdjęcie blokady trzeba czekać do końca gwarancji :D albo tracisz gwarancję. Mogą ci wstawić za to inną kosteczkę i wtedy quantum ciśnie wlaśnie 55

maniek

Romet jest prodkukowany w polsce Kingway jest w china . Zippa tylko składają w polce Romet ma fabryke w Dębic . POlecam ROmeta
maniek

markus

W sklepie mieli Romety ale z nich zrezygnowali. Właściciel powiedział że to chłam i nie poleca, straszne problemy miał z serwisem i może jeśli chcę sprowadzić na zamówienie, ale nie poleca. Rometa produkują w chinach i w polsce skręcają go do kupy z głównych podzespołów. Niczym się nie różni od reszty chińczyków.
rozmyslak

markus

rozmyslak

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć