Obedience Agility

Zaczęty przez rejterada, 02 Mar 2008, 16:18:51

« poprzedni - następny »

(-luna-)

czy ktoś z was napisze w końcu gdzie ma być to miejsce :)
luna-men-a(men)

rejterada

heh jasne ale to juz na prv email w zalaczeniu
Bacz Spocz

rejterada

Takimi miejscami w samych Suwalkach bo poza nic z tego widze.
Proponuje okolice stadniny koni przy ogrodowej lub teren pomiedzy Północą a cmentarzem. Tudzież jakies inne propozycje moze ktos poda.
Bacz Spocz

Emilka

Witajcie.
Ja chetnie pomogę w zorganizowaniu tego wszystkiego, jestem \"psiarą\", mam dwa psiaki , dorosła suke która skakała juz w Białymstoku i szczeniaka buldozka z którym równiez chcę zaczac cwiczyc agility.

Myślę że miejsce nie jest az takie wazne - jezeli ktos bedzie bardzo chciał ćwiczyc to dojedzie na obrzeza miasta, najwazniejsze to zebrać grupkę chetnych i ambitnych osób, postawić jakiś tor, i zacząć ćwiczyć.

Jeżeli wszystko będzie zrobione legalnie - to i chętni się znajdą, ja wtedy zrobiłabym stronę internetową promującą tor, mam kilka znajomych którzy od dawna mysleli o trenowaniu agility tylko w suwałkach nie było gdzie.

Mozna połączyć świetną zabawkę i naukę z dobrym biznesem :)

zostawiam swój mail:
e.dobrowolska2@o2.pl
Emilka

garret

Qlu

Hej! Zdjeciowek niestety nie widac - Fotosik nie chce ladowac. Moze to chwilowe...?

Moje psicha cwicza agility w Warszawie i to swietnie, ze sie zebraliscie do kupy, zeby pohopkac! To swietna zabawa! Do zobaczenia na zawodach!!!

Ps. Litwini maja bardzo dobrze rozwiniete agility. Jesli byscie chcieli, to pewnie mozna zrobic z nimi seminarium albo czasem pojechac gdzies na wspolny trening...?

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć