Studia

Zaczęty przez anonim18, 05 Mar 2008, 16:36:32

« poprzedni - następny »

młody

Madzia ma rację, ja wyjechałem ale wiem jak duże są wydatki, z początku zamienia się to nawet w problemy finansowe. Oczywiście jeżeli ktoś dostanie stypednium, weźmie kredyt to wtedy idzie przeżyć. Oczywiście ważne jest też jakie człowiek stawia sobie cele, czy chcę już podczas studiów maxymalnie odciążyć rodziców. Jeżeli ktoś się uprze na wyjazd i na odciążenie rodziców to w grę wchodzą praktycznie tylko studia zaoczne i praca.

singer

hm...ja osobiście studiowałam na zamiejscowym wydziale PD w Suwałkach i powiem że nie jest tak źle, choć gdybym miała teraz wybierać to wybrałabym PWSZ. Tam przynajmniej warunki \"studiowania\" są lepsze. Nie mówię o wykładowcach czy coś, tylko o tym, że na ZWM PB gdy ma się okienko godzinne to człowiek nie wie gdzie ma się podziać, żadnej ławki(czasami  jedna na wszystkich studentów), żadnej kawiarenki czy coś:/ ale ogólnie jest w porządku:)

singer

chciałam skorygować, że studia kończyłam na PB a nie PD:-P ps- mam teraz inżyniera ds. logistyki i dalej nie wiem co zamierzam robić:) może jakiś drugi kierunek zacząć?:))

barcafan

Mi się wydaje, że nie ważne gdzie ale ważne co masz w głowie
i czy wogóle chcesz się czegoś nauczyć, czy tylko jedziesz na balety. Potem i tak jak jesteś dobry/a, to będą o Ciebie walczyć. A jak będziesz leserem, to niestety choćby po najlepszej uczelni nikt Cię trzymać nie będzie.
barcafan

Fikou

a ja się pytam po co przyklejać wątki? wymuszone to i mało ciekawe... nie lubię

tajna

leser Bush junior został prezydentem...
kulturalne suwałki

Wadim

a co tajny, idziesz w ślady?

tajna

ja? ja wolałem clintona, co palił trawkę i lubił seks oralny
kulturalne suwałki

Wadim

ale się nie zaciągał i nosił żonie pantofle poranne

asia29

Ja zamierzam isć do WSSM.

tajna

tak, clinton bywał śmieszny, ale za to bardziej ludzki
kulturalne suwałki

BOSS

Co sądzicie o studiowaniu administracji na WSSM?

eith

Judge Me

eith

Judge Me

eith

Kiedys zapodawalem znajomym, spotkalem sie z roznym entuzjazmem...
 Poza kiloma osobnikami z ktorych jeden... smieje mi sie teraz nad glowa skurw.... :D Kocham Cie Dariuszu!!

Z dedykacja:

http://www.youtube.com/watch?v=-Bn7l-eAXNk&feature=related

Teraz w koncu Lao odnalazlo chwale na ktora zasluuguje, z dedykacjia:
  http://www.youtube.com/watch?v=-Bn7l-eAXNk&feature=related
 Judge Me

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć