prosba do stalych bywalcow mieszkających w Suwałkach

Zaczęty przez micol1, 29 Sty 2008, 11:33:47

« poprzedni - następny »

micol1

Mam okazję przyjechać do Suwałk w przyszłym tygodniu (od 4 lutego) - ale uzależniam ten przyjazd od warunków pogodowych. Mianowicie: chciałbym wybrać się na Dąbrówkę pojeździć. Czy jesteście w stanie w jakiś sposób monitorować warunki pogodowe na forum (chodzi o opady i temperaturę)?
Pozdrawiam

untitled

hm, deszczu raczej za duzo nie bedzie a na suchej trawie niezbyt ciekawie sie jezdzi...

wilku

dąbrówka jest sztucznie naśnieżana

micol1

No wlasnie - ja w tej sprawie - bo nie ma mnie teraz w Suwałkach i nie znam aktualnej pogody. Wiem, że jak pada deszcz to śnieg spływa. Powiedzcie mi jak wygląda w tej chwili sytuacja na dąbrówce

lukiiii

jeno

tydzien temu na dabrowke wybrali sie moi znajomi.../ wrocili-NIC Z TEGO!
jeno

guzik

hej ja nie jestem stałym mieszkancem Suwałk - ale  z tego co wiem na początku lutego pogoda ma sie zmienic i bedie mały mróz - czyli jest szanasa na snieg na stoku.
guzik

untitled

Ale na samym sztucznym śniegu się nie jeździ, musi być \" naturalny podkład\".

AS

jeno

w tym roku to zimy juz raczej nie bedzie.
jeno

untitled

...Anię dopadła grypa.

sportowiec

miej nadzieje właśnie pada snieg!

untitled

I żeby tak padało kilka dni...

eith

Wchodzisz sobie na pogode-google czy cos i masz, po co marnowac czas ludzi?  :lol: tylko sie nie kap w dabrowce, wiry sa straszne podobno!
 Judge Me

m

widzisz - Panie Mądralo Eith - znam kilka dobrych stron z prognozą pogody. Ale co z tego, skoro nawet najlepsze nie oddają rzeczywiście tego co się dzieje naprawdę. Wg niektórych to od kilku dni powinno już padać. Ale ok - nie przyjeżdżam. Bo wg tych samych prognoz - za parę dni będzie deszcz.
Pozdrawiam

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć