Imprezy kulturalne

Zaczęty przez tajnapolska, 12 Gru 2007, 22:30:06

« poprzedni - następny »

tajna

proszę o zapisywanie się na bezpłatną listę subskrypcyjną na magazyn, kontakt:
ponadmgla@op.pl abolewski@op.pl
kulturalne suwałki

tajna

Jako nowy naczelny od stycznia 2008 poszukuję chętnych do współpracy, do
pisania recenzji z ciekawych książek, komisków, płyt muzycznych, do pisania
felietonów, opowiadań, wierszy lirycznych, refleksyjnych czy politycznych.
Nie pogardzę również jakimś esejem czy limerykami:)
Kontakt do mnie jak wyżej lub pod adambolewski@gmail.com
kulturalne suwałki

tajna

Zapomniałem dodać, że również wszelkie recenzje czy opisy z wydarzeń kulturalnych typu koncert, przedstawienie teatralne, wernisarz, wystawa w muzeum, dzień kultury jakiegoś kraju, wsytęp taneczny czy festiwal itd. również są mile widziane! No i oczywiście artyści plastycy są również bardzo mile widziani, czekam na wszelkiego rodzaju grafiki, jak również na rysunki do wierszy czy opowiadań naszych autorów, chętnych do takiej współpracy z miłą chęcią ze sobą skontaktuję.
kulturalne suwałki

tajna

miało być wernisaż :)
kulturalne suwałki

tajna

29 grudnia będzie koncert w rozmarino, info tutaj: http://thetownfoundation.blogspot.com/
kulturalne suwałki

tajna

kulturalne suwałki

Marti Nowy

Kilka zespołów zagra 29 XII w Ogrodzie zimowym...
Suwalski \"Punkt Gis\", Paweł Szamburski (Warszawa), Jacek Kulesza (Gdańsk), oraz (za)planowany jest jam session. Każdy z muzyków prezentuje odmienny stylistycznie gatunek muzyki na wysokim poziomie. Więcej informacji znajdzie się niebawem na info suwalki!  8) Pzdr!
patrz komu ufasz - bo ufność jest ślepa - patrz byś nie oślepł - bo nie będziesz ufał

tajna

na koncercie prawdopodobnie będziemy rozdawać nowy grudniowy numer magazynu ponad mgłą, ale to nie jest jeszcze pewne, tylko takie są plany, żeby upłynnić 50-100 egzemplarzy w tym czasie
kulturalne suwałki

Zekocoster

i trzeba powiedzieć również o tym,że wernisaż wystawy fotograficznej realizowanej z pomocą Fundacji Miasto ma miejsce 28 grudnia zaś gdy odbywać się będzie koncert proponuję rozglądać się we wszystkie strony .
paczaczasz.

Marti Nowy

czyli foto będą w Ogrodzie letnim? Fajnie! Już jutro Koncerty! Zapraszam wszystkich serdecznie!
patrz komu ufasz - bo ufność jest ślepa - patrz byś nie oślepł - bo nie będziesz ufał

Fikou

qrczę... ja będę, chyba będę. Pozdrowienia wszystkim ślę :)
zgłodniałem kulturnych zjawisk...

Fikou

aaa

A było warto, było.
A zespół supportowy, mimo supportowania, szoł zrobił najlepsze ;]

Szczęśliwego Nowego Roku Wsiem :]
fdsdf

AP

AP

the fan of the tajna

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć