Czy naszym miastem rządzi układ?

Zaczęty przez jeno, 28 Lis 2007, 09:29:14

« poprzedni - następny »
Do dołu

jeno

jeno

Ziuta

A ja jestem pewna, że tak jest. Należy jednak określić co pod tym określeniem kryje się.

jeno

rządzenie to-........

układ to- ..........

miasto to-.........
jeno

noname

Co Wy znowu wymyśleliście? Jaki UKŁAD i czym konkretnie niby ma rzadzic? Chyba juz wszyskim sie na rozum rzucilo po dwoch latach rzadow PIS.
Proponuje zalozyc kolejne watki:

- Czy czujesz sie podsluchiwany?
- Czy internet jest bezpieczny?
- Co wie o Tobie Twoj sasiad?
- Odkrylem UKŁAD w moim zakladzie/miejscu pracy. Co z tym zrobic?
- Układy - ogolna charakterystyka, rodzaje, problematyka, ich dzialanosc a kwestia moralnosci(w formie rozprawki)

Tajna jeden UKŁAD juz odkryl, moze i Wam sie uda?

A jakiś tam

Dla mnie temat jest dobry. Układ może być dobry, działający na rzecz mieszkańców i ten ciemny. Przyjrzyj się noname polityce w obsadzaniu stanowisk w firmach i instytucjach w mieście. Przykład PGK. Dyrektor, czy prezes dostaje nagrodę za dobre prowadzenie firmy przez kilkadziesiąt lat i w kilka dni później jest odwołany i na jego miejsce wchodzi człowiek, który stracił stanowisko marszałka sejmiku. To tylko jeden z wielu przykładów.

ul

Pewnie że jest, ma się dobrze i rządzi. Ciemna strona układu? Proszę bardzo obsadzanie stanowisk w suwalskiej uczelni.

noname

Jesli to ja bym rzadzil tez zatrudnialbym osoby mi znane, kolegow, oczywiscie tych ktorzy maja kompetencje by pelnic funkcje na danym stanowisku. To chyba normalne? Rzadzil PIS - na stanowiskach panstwowych obsadzal \"swoich\", teraz jest PO i na pewno bedzie podobnie. Ale zeby to zaraz ukladem nazywac? I nadal nie rozumiem do czego dazycie. Co chcecie udowodnic?

Wasyl

Nożyce dzwonią?
Zawarłem układ rok temu podczas wyborów do parlamentu suwalskiego oraz wyborów prezydenckich w mieście. Zawarłem układ znając oficjalne stanowisko przyszłych rajców i prezydenta. Ktoś inny zawarł układ w zaciszu gabinetu. Teraz zadam pytanie. Który układ powinien obowiązywać?
Drugie pytanie. Który układ obowiązuje?
Noname.
Co ja chcę udowodnić? Nic. Chcę tylko wiedzieć który układ jest ważny i obowiązujący.

jeno

a czy na układy

rady?
jeno

noname

[cytat] Ktoś inny zawarł układ w zaciszu gabinetu. Teraz zadam pytanie. Który układ powinien obowiązywać?[/cytat]
Juz mnie to denerwuje. Odpowiedz mi na pare pytan. Kto zawarl ten uklad? Co na celu ma ten uklad? Jakie szkody moze przyniesc/przynosi ten uklad? Czym objawia sie jego dzialanosc?

jeno

dużo pytań

kto zna odp?
jeno

Wasyl

noname, nerwy to Twój problem.
Dla mnie nie spodobało się to

[cytat]Żadnych marketów i Plazy nie będzie!!! - 2007-11-28 08:00:42
Nie oglądaliście chyba programu w naszej suwalskiej telewizji , Spotkanie Gajewski -Szoch w temacie jak wyżej. Przecież Szoch tam wyraźnie powiedział - Panie Prezydencie, w swoim programie wyborczym zapisał Pan \" żadnych hipermarketóew w Suwałkach \". Dlatego wzyscy handlowcy w wyborach głosowali na Pana. I co teraz? Zaczyna Pan obiecywać mieszkańcom coś innego . No i Pan Prezydent sie zapowietrzył i odpowiezi nie było. Widać wyraźny UKŁAD w Suwałkach, którego tak uporczywie poszukiwał w Polsce nasz były premier i CBA!!! Szkoda, że nie znalazł.[/cytat]

Jest to jedna z wielu odpowiedzi na newsa, że Plaza będzie za dwa lata.
Były dwa programy wyborcze?

Ja tez chce zabrac głos

co az takiego stoi na przeszkodzie,aby te wszystkie niejasności rzetelnie wyjasnic?nie było układu z dojnikiem, szochem i reszta suwalskiego handlu.sa zarzuty od kilku lat i nikt tego nie dementuje.

noname

To ze Ci sie to Wasyl nie spodobalo w najmniejszym stopniu nie swiadczy o ukladzie. Jak dla mnie jest to jedynie dowod niekonsekwencji ze strony prezydenta. Wciaz czekam na odpwiedz na postawione pytania.

Ja tez chce zabrac głos

mi tez to sie nie podoba.to wlasnie dowod ukladu.wlasnie swiadczy o ukladzie.milczenie jest przyznaniem sie.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć