Jestem na koncercie life

Zaczęty przez tajnapolska, 23 Lis 2007, 18:25:12

« poprzedni - następny »
Do dołu

tajnapolska

Właśnie w rozmarino kończą się przygotowania do koncertu Orchid, jest adam pogorzelski z fundacji miasto, który zorganizował koncert, jest wielu znajomych, m.in. wojtek kosynier, trawają przygotowania  do jakiegoś przemówienia człowieka z doliny kreatywnej, ciekawe co z tymi stypendiami...? Zaraz się zacznie, są jeszcze wolne miejsca, kto ciekwy niech wdepnie, ja będę dawał relację life

larry

tajnapolska

no dziewczyna śpiewa fajny rock, szkoda że nie po polsku, bo nie bardzo wiem o czym śpiewa, może dlatego pisze powieść przy tej muzyce, zamiast słuchać, troche podobna muza do hey

stypendia są niestety tylko dla młodych twórców 14-25 lat, szczegóły na http://www.dolinakreatywna.tvp.pl przenajróżniejsze dziedziny sztuki są sponsorowane, ja niestety masz już 31 lat, stary już jestem

Wasyl

31 lat to faktycznie stary. Jak do trzydziestki nie zarobiłeś(ukradłeś) pierwszego miliona, to teraz będzie już to zrobić bardzo trudno. Ja mam 34, to coś wiem na ten temat:(

larry

duzo ludzi? fajne laski? :)

tajna

ja piszę, a nie oglądam [Cenzura. Z.]
kulturalne suwałki

larry

alem pisanie potrzebuje przecież bodzców, przeżyć, nie? :)

Wasyl

Tajna jest ponad to. Nie przeszkadzajmy :)

larry

to chociaż tajna wklej tu co napisaleś, czekamy :)

Wasyl

Tajna pisze piórem jak przystało na prawdziwego twórcę.

noname

mialo byc life(zyciowo/zycie ???) i bylo! Niedopowiedzenia, metafory, alegorie - pole do popisu dla wyobrazni - magia - filozoficzna kwintesencja zycia!. Mialo byc... A moze mialo byc live(na zywo) - notki minuta po minucie, emocjonujace wydazenia(och szkoda ze nas tam nie ma/ szkoda ze Panstwo tego nie widzicie), sytuacje zmieniajace sie jak w kalejdoskopie. A moze mialo byc przepieknie, jak nigdy. Wyszlo jak zwykle.
nie bierzcie tego wpisu na serio

za_kogo_on_sie_ma?

czy autor watku kanalizuje energie otoczenia w sobie tylko znanym, niecnym celu?
czy znow beda kwasy i ohyda zagubionych zapedow?
kto mu na to pozwala?

zaroowka

tajna ...

Jeśli ta muzyka była podobna do Hey, to ja jestem Chińczykiem...

;)
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

rejterada

Mamo dlaczego zaroowka ma takie skośne oczy ;)
Bacz Spocz

Tofik

tutaj mozna posluchac kilku kawalkow zespolu Orchid, ktory to gral w rozmarino. Jak dla mnie... Super http://www.myspace.com/orchidtheband

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć