Pediatra w Suwałkach

Zaczęty przez mona, 22 Lis 2007, 13:20:12

« poprzedni - następny »
Do dołu

mona

Kto Waszym zdaniem,a szczególnie z własnego doświadczenia jeśli wiecie, jest najlepszym pediatrą w Suwałkach?
Chodzi mi o takiego pediatre, który dokładnie zajmuje się dzieckiem, wnikliwie przeprowadza badania patronazowe, interesuje sie rozwojem maluszka , potrafi poradzic, i jest dostepny poza godzinami pracy przychodni, takiego na ktorego mozna liczyc o kazdej porze dnia i nocy.

Pozdrawiam:)
TEMPUS EST VITA, TEMPUS EST MORS

bolek

Tacy to tylko w Erze proszę Pani...

gonzo

Podobno dobry jest pediatra na Putry, ale nie znam nazwiska.
A na Emilii Plater dr. Pieczyńska w przychodni Obrączków - ma specjalizację z rehabilitacji.

mycha777

dr. Krasińska od kilku lat leczy moje dzieci i jest super. Leczenie zawsze kończy sie pozytywnym skutkiem i to w krótkim czasie. Nie eksperymentuje z lekami co kończy się różnice. Polecam z czystym sercem. Oczywiście przyjeżdża do domu więc nie trzeba nigdzie dziecka targać.
"Lepsze jutro było wczoraj"

marta

ja bardzo cenię doktor Jagłowską z przychodni Adamskich na E. Plater. bardzo miła, profesjonalna i ma świetne podejście do dzieci. Dr Walicka też jest dobra ale nie zawsze miła. Dr Pieczyńska nie jest pediatrą, ale jest świetnym lekarzem. pozdrawiam.

alicja

Witam z mojego doświadczenia dr Walicka z przychodni od Adamskich. Świetny specjalista. Naprawdę polecam. A lekarz musi być dobry a nie miły. Jestem jej wdzięczna bo uratowała moją córeczkę. Dziękuję pani doktor. A tak na marginesie to naprawdę dobra przechodnia i świetni lekarze.
alicja

independent

Moim zdaniem najlepszy jest Adam Nideraus. Oczywiście z tych, którzy leczyli moje dzieci :-)
Kiedyś był ordynatorem dziecięcego oddziału w szpitalu zakaźnym. Nie wiem czy tak jest nadal, ale pewnie tak.
Wymienionych wcześniej w postach nie znam, poza Pieczyńską, która z kolei trochę leczyła mnie. Bez większych efektów.
Nideraus miał 100% trafnych diagnoz, a jedno moje dziecko potrafiło zaskoczyć chorobami pediatrów :-)
Polecam tego lekarza, szczególnie, że odwiedza pacjentów w domach.

"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

independent

Zapomniałam dodać, że dzieciaki go uwielbiają :-)
"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

jeno

PIECZYńSKA DO BANI

nieprzyjemna, zadufana ....

jeno

vanillacat

Tez mialam kontakt z pania Pieczynska-same minusy, malo kompetentna, natomiast potwierdzam opinie independent Nideraus -najlepszy pediatra w S.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

jeno

JEST KILKU JESZCZE ok

np. Pani Bilbin - super przyjemna, super podejście, całkowicie zaangażowana w to co robi

no i ładna kobieta:)

jest też Osiński - OK;

Nideraus-popieram!
jeno

eska

Businski, Busiński i jeszcze raz Busiński - szkoda, ze wyemigrował z Suwałk, ale na szczęście w zasięgu :-) Póżniej Malinowski i Obrączka Katarzyna. Krasinska tez. Dembińska, Jagłowska ze szpitala pamiętam jako ok.
Pieczyńska chyba nie uważała na studiach na niektórcyh zajeciach, bo czasem wydaje się niezbyt pewna swoich poczynań, ale przynajmniej sprawdzai dopytuje, więc  jest do przeżycia, najgorzej chyba oceniam Kamińską - potwornośc po prostu. O reszcie nie wypowiem się, bo nie maiałam kontaktu.
sylwia

skoment7

Ja polecam Jolantę Sofińską ekipa z Putry, ale nie ma kobitka czasu na wizyty domowe. Co do domowych wizyt to potwierdzam Nideraus ale jest jeszcze bardzo dobrym lekarzem dr Grzyb.
skoment7

marta

alicja a moim zdaniem miła też powinna być. jeden lekarz pomoże temu, inny tamtemu. jeden powie coś dobrego, a innym z kolei zbruka. tak jest ze wszystkimi lekarzami, dentystami czy ginekologami. dla mnie dobra jest ta, dla Ciebie inna. ile ludzi tyle zdań. pozdrawiam.

marta

ale niezrozumiale napisałam  :lol: chodzi o to, że ktoś jednego lekarza poleci, a inna osoba tego samego lekarza wręcz odradzi. to tyle.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć