Co w Suwałkach można otworzyc?

Zaczęty przez swój człowiek, 21 Lis 2007, 15:35:51

« poprzedni - następny »
Do dołu

swój człowiek

Jakieś propozycje, co można odtworzyć w Suwałkach, jaką firmę

larry

clod

Odtworzyć?

Chodzi o jakąś upadłą firmę czy przedwojenną zamkniętą pod przymusem?
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

swoj czlowiek

moze byc i otworzyc chodzi tylko co

swir_z_wichury

Proponuje dom publiczny jak wiadomo w suwakach jest mała konkurencja. Gdy jest konkurencja na lokalnym rynku to i jest lepsza jakość wykonywanych usług . Moim zdaniem gdyby w Suwałkach powstał nowy klub z pianiami były by ładniejsze panie a także lepsza jakosc usług przez nie wykonywana. Mógłby powstać nawet klub dla samych panów bo przyciesz w suwakach pedałów nie brakuje... oni by chodzili do jednego ja do drugiego lokalu i każdy byłby zadowolony. co  z takiego empiku jak tak nic nie ma jakieś książki i gry nie ma czym sie podnieca wiec Ci co sie podniecają to nie wiem z czego to chyba Ci rastamani z IIlo! czy to nie jest dobry biznes?

lusiarek25

Chociaż jakiś supermarket lub hipermarket!
Albo jakiś teatr! :P  :)

:)

salon/serwis hondy :D oczywiście motocykli hondy...

noname

A ja z kolei proponuje, oczywiscie w zaleznosci od dysoponowanego kapitalu, wzorujac sie na naszych wschodnich sasiadach, kupic klub pilkarski(moga byc Wigry). Nastepnie warto jest przeprowadzic kilka spektakularnych transferow(kupilbym np. Ronaldo, Cecha, Lamparda) zatrudnic profesjonalnego szkoleniowca(wolny jest Mourinho, Fabio Capello) i stworzyc europejska potege.
Kolejnym trafnym biznesem mogloby byc przejecie jakiejs podupadlej(albo i nie) rafinerii(Łukoil, zloza ropy w Kazachstanie) i zostac monopolista na miare Gazpromu.
Oplacalny moze byc tez handel narkotykami/papierosami na hurtowa skale, jednak ryzyko niepowodzenia jest zdecydowanie wyzsze niz wyzej wymienionych.
PS. Dom Uciech tez polecam, tego typu uslugi sa u nas dosc deficytowe. Aha no i oczywiscie warto tez zprecyzowac czy sie chce cos odtwarzac(np. muzyke na bankietach tudziez weselach, czy tez otworzyc tak jak np. ja teraz, puszke zimnego piwa)

Tofik

Zgadzam się, jeszcze McClaren jest wolny jeśli chodzi o trenerów Wigier :D

eith

noname -  dokladnie  8)
 Judge Me

jeno

odtworzyc pra, pra,prastary

obyczaj pedzenia świń ul. Kościuszki
jeno

ja

oczywiscie drugie CTO obuwniczy hehehe

jeno

święto dyszla w centrumie
jeno

Janusz

Dawną życzliwość suwalczan wobec siebie.
Brakuje tego obecnie.

jeno

zabytkowe rynsztoki na Noniewicza
jeno

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć