Czy Jozef G - nasz wódz jest uczciwy wobec suwalczan?

Zaczęty przez jeno, 16 Lis 2007, 16:08:54

« poprzedni - następny »
Do dołu

jeno

jego ostatnie wypowiedzi dla mediów....-mam wątpliwości.
jeno

larry

olgierd

Uuuuu,
to jest dopiero temacik. Tajna, bierz przykład:)

Wg mnie jako człowiek( nie prezydent) jest niesamowicie uczciwy. Takie jest zdanie nie tylko moje, ale wszystkich moich znajomych.
Jako polityk? Tutaj mam już wątpliwości. Polityka to brudna sprawa i niczym p. Prezydent nie różni się od innych. Weźmy na warsztat ten nasz nieszczęsny handel. Jest ankieta zrobiona przez UM, jest ankieta tutaj na suwalki.info, jest ankieta w piątce. Było tych ankiet już kilka. I jak ma się sprawa? Średnio 90% mieszkańców chce hipermarketów, a Pan Prezydent mówi tylko to co chcą usłyszeć handlowcy. Jakieś mgliste plany budowy na obrzeżach miasta, jakieś bliżej nie ustalone terminy, brak planów zagospodarowania. Kpiny tutaj robi z mieszkańców Pan Prezydent.
Czyli. Jako człowiek jest bardzo prawy. Jako polityk-normalny:)

Wasyl

Czy chodzi o sprawy hiper-super marketów? W tym temacie uważam, że posuwa się za daleko. Powiem wprost-nie gra uczciwie. Kręci, manipuluje nami. Manipuluje planami zabudowy. Na Sportowej nie chcieli budować - wschód miasta, to na północy proponuje, a tam może powstać, ale market budowlany. żaden inny nie wyrazi zgody. A czas kadencji leci szybko. Już rok minął.

W pozostałych sprawach uważam, że jest w porządku. Czasami trochę kręci, tak jak z Reja, ale to drobnostka. Kręcenie z Reja polega na tym, że podczas starć z posłem Zielińskim twierdził, że forsa na Reja jest. Sam to słyszałem na wiosnę. Dzisiaj dowiedziałem się z radia, że ma być i jest wszystko na dobrej drodze do jej załatwienia. Ale to drobnostka. Kłamstewko.

ul

Jest to pojęcie względne. Ciągnie stronę kupców, a ci twierdzą, że nie jest wobec nich uczciwy. To jest wprost chamstwo z ich strony. Pozostali, tych 85-95% ankietowanych, w tym  i ja twierdzi, że nie jest uczciwy w tej konkretnej sprawie. Syndrom grabi ogrodniczych. Ja twierdzę nawet więcej. W tej konkretnej sprawie jest wprost irytujący, jakiś niezdarny. Z wypowiedzi wynika, że nie wie w końcu czego tak naprawdę chce. Nie potrafi po męsku określić się. Ktoś trafnie porównał Go do napalonej dziewicy. Wygrał w imponującym stylu wybory i teraz w  imponującym tempie traci zaufanie wyborców.

ul

C.d.mojej wypowiedzi.
Nie trzy, ale dwa i pół roku temu Pan Józef G. zachował się w stosunku do mieszkańców grodu naszego nie fer. Pod naciskiem handlowców wycofał się z ankiety, którą zrobił dopiero miesiąc temu, cichcem pozbył się inwestorów z miasta. To dwa i pół roku temu obiecano nam hiprmarmarkety, jeżeli mieszkańcy tak zadecydują. Nigdy z tego nie wytłumaczył się przed mieszkańcami. Teraz to eksplodowało jak widać ze wzmocnioną siłą. Nie było to uczciwe postępowanie.

tajna

nie w całej europie politycy są nieuczciwi, u nas to przeważnie norma, zwłaszcza na wschodzie Polski, bo np. wrocław miał i ma świetnych prezydentów, zdrojewski był 11 lat prezydentem worcławia, a obecnie prezydentem miasta też jest filozof i miasto kwitnie gospodarczo i kulturalnie, ktoś mi mówił, że jest miastem, które najszybciej się rozwija w całej Polsce.
kulturalne suwałki

olgierd

Tutaj  nie chodzi o to, czy np.\"bierze\". Może jakiś tam burmistrz, prezydent, wójt \"brać\", ale mieszkańcy pójdą za nim w ogień. Były przecież przykłady w Polsce, że za \"branie\" gość szedł za kraty i dalej rządził. Był wobec wyborców uczciwy, a przynajmniej stwarzał takie wrażenie.
Czy J.G. jest wobec nas, wyborców uczciwy? Wg tego co czytam i słucham to nie odbiega od normy politycznej. Czyli nie jest. A że zdarzają się wyjątki? Są miasta, gdzie mieszkańcy mają to szczęście.
 Ze szczęściem też różnie bywa. Jeden miał szczęście, że wygrał w totka, a drugi był szczęśliwy, że go pies sąsiada nie pogryzł.

jeno

\"bez przesady\":)

WODZA SIĘ MA

wodza sie nie ocenia....:)

podobno
jeno

A jakiś tam

Nie jest uczciwy wobec mieszkańców. Zostawmy handel, co jest sztandarowym dowodem.

Weźmy budżet na rok następny i obiecanki w nim zawarte.

Trzy potężne inwestycje. Obiecanki z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Przez kilka miesięcy możemy być zadowoleni. Przez kilka miesięcy. Kampania wyborcza minęła rok temu, a nam wciąż obiecuje się niestworzone rzeczy. Do tych trzech dochodzi jeszcze lotnisko. W przyszłym roku ma ruszyć jego budowa. Mamy wywalić w błoto 3 miliony w przyszłym roku.

Chłop przed emeryturą, a plecie farmazony. Wstydziłby się.

jeno

faktycznie w błoto

teraz jest tam klepisko, ale będzie San......
jeno

olgierd

Połączenie lotnicze z Sankt Petersburgiem?

Białystok zastanawia się nad tym, czy poradzą sobie z utrzymaniem lotniska po wybudowaniu. Tak pisała Współczesna kilka dni temu. Wysłali na opatry delegację do Łodzi. Łódź, milionowe miasto ma kłopty z utrzymaniem lotniska, Białystok się zastanawia, a Suwałki? A co tam. Obiecać przecież można. Zawsze można będzie przekształcić lotnisko cywilne w wojskowe. Zapędy to ma nasz prezio.

jeno

bo oni tam gospodarować nie umieją!!

a nasze kochane władze- umieją/ i w zwiazku z tym obiecują/ a masy sie radują
:)

jeno

oj

Bo w polityce chodzi o to, by kłamać wiarygodnie. Jeśli opanuje się sztukę zwodzenia, to można lawirować w nieskończonośc a gawiedź się cieszy. Kiedyś straszyło się dzieci - jak się nie będziesz uczyć, zostaniesz politykiem!

aj

To w takim razie wódz jest niewiarygodny. Jego kłamstwa są niewiarygodne. Czy można kłamać i jednocześnie być uczciwym??? Czy idzie to w parze???

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć