Najlepszy nauczyciel w Suwałkach to...

Zaczęty przez at, 27 Paź 2007, 20:36:44

« poprzedni - następny »
Do dołu

Winston Wolf

Mój brat twierdzi, że akurat nauczycielem był bardzo dobrym.
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

olo

Grzegorz Kalejta II liceum :)

ukla

Moim zdanie w IIlo najleprzymi nauczycielami są: Krzysztof Wszeborowski(wspaniały matematyk, ma dobry kontakt z uczniami), Renata Kaczmarek( miła, aczkolwiek wymagająca. Jej lekcje są bardzo onteresujące i potrafi zaciekawić nimi nawet \"łobuzów\"), Joanna Zdancewicz(wspaniała polonistka) Pozdrawiam.
urszulka

ukla

macie w III lo jakichś złych nauczycieli, czy sami żli, bo zamierzam się tam wybrać i tak się zastenawiam...888965
urszulka

tajnapolska

a wy ludziska z gimnazjum nr 6 macie takiego dyrektora, że padał plackiem przed młodszym od siebie tłustym księżulem, który uczy tam religii. Niedobrze mi się robiło, kiedy na to patrzyłem.

aaa

po co takie tamty zakładacie? dla mnie to jest smieszne kazdy podaje innego nauczyciela i nikt go nie zna takie pierdzielenie głupot czy pucowanie\\?
fdsdf

at

typowe pucowanie,co widac ze  podpisujemy sie imionami i nazwiskami,a swoja droga to wiekszosc osob pewnie dawno skonczyla nauke w szkole,wiec komu ma sie pucowac???

jeno

i takie sobie paplanie

o wszystkim

i niczym
jeno

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć