Najlepszy nauczyciel w Suwałkach to...

Zaczęty przez at, 27 Paź 2007, 20:36:44

« poprzedni - następny »

myszka

Pani CZartolińska w 2lo to jest nauczycielka matemtyka,moim zdaniem jej nikt nie dorówna:)

Paulina;p

No wlasnie ktos zna kogos jeszcze udzielajacego korkow z matematki? Tak... dla gimnazjum :P  Nie wlaczajac w to pana Olszewskiego :D

tajna

w październiku uczyłem polskiego na zastępstwie i byłem nawet wychowawcą :)
kulturalne suwałki

vanillacat

Ja tez uczylam w suwalskim gimnazjum, tajna przybij 5 :lol:
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

tajna

kulturalne suwałki

jeno

UCZYłAś? CZAS PRZESZłY-A CO SIE STAłO ZE TAK JEST. TUTAJ PEWNIE PISZą CI KTóRZY DOPIERO BęDą-MIEJMY NADZIEJę.

ILE TERAZ KOSZTUJE 45-60 MIN./MATMA/KORKI
jeno

osiempiec

najlepszy nauczyciel....od razu mam przed oczami Galine  :] aż sie łezka w oku zakręciła, de best kobita, uczyła mnie w podstawówie, a do tej pory pamietam jej lekcje i słynne teksty ;] niewtajemniczonym mogłaby sie wydać brutalna, ale w gruncie rzeczy sympatyczna nauczycielka  :]

Moim osobistym

III LO rządzi ... mamy wspaniałych nauczycieli ...

Kwiecień .. :D
Krysia ....  uff
Gaina ...

Sugarmuffin Kozłowski to Armani Gucci Dolce Gabana :)   Gdyby nie ks. to mięcho ...

jeno

rządzi w .....III LO
jeno

Sugarmuffin

Widzę,że Kozłowski robi furorę...no ja się temu nie dziwię...a ksiądz...może ktoś podzieli się wrażeniami z pielgrzymki maturzystów,co?
a Żywiczyńską też kocham...aj tak kocham,że lepiej nie mówić...
Sugarmuffin

pawil

najlepszy do korków z matmy jest lisek. jesli pójdzie do niego kobitka w mini to nawet może godzinka za darmo wpadnie. :P  :lol:

Justyna

Justyna

Paulina;p

Lisek :lol:  ktos jeszcze udziela korkow? moze w troche  innym typie niz wspomniany Lisek :P

jeno

A JACY Są UCZNIOWIE?
jeno

gim.6

tajna, ooo... to napewno był pan naszym wychowawcą. dlaczego pan odszedł? niektórzy są zawiedzeni, bowiem miło wspominąją te \'\'ciekawe lekcje\'\' :P  . teraz juz nie mamy takiego luzu.  ???  

pozdrowienia od pana ukochanej III e  8)  :D

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć