Najlepszy nauczyciel w Suwałkach to...

Zaczęty przez at, 27 Paź 2007, 20:36:44

« poprzedni - następny »
Do dołu

Zekocoster

dużo to jest tyle , że nie warto zapłacić a mało to jest taka suma która doskonale będzie odzwierciedlała ilość przekazanego materiału jak i metoda tegoż transportu wiedzy . podesłać numer tel na prv wiadomość?

przepraszam za off topa jeśli za takiego można go uznać .

kłaniam się .
paczaczasz.

Sugarmuffin

Jacuś Kwiecień powala,Cezary Kasprzyk się zawiesza,Marek Iwanicki pachnie(a raczej nie),Namiotko...dzieje sie dzieje...
Krysia Słowicka nie wyrabia się na zakrętach,bo martwi się co nas tak mało,a pani Beatka Chomicz ciągle obiecuje,że przez nas zwariuje,ale nie umie dotrzymać obietnicy...ach jak ja kocham moją szkołę!

a tak podchodząc poważnie do tematu to najlepszym nauczycielem była ś.p. Janina Rosińska z SZP 9...niestety była...
Sugarmuffin

zaroowka

Amen.
Sugarmuffin - podzielam Twoje zdanie.

A Asieńka (tak ją zwali znajomi) Rosińska - wspaniała nauczycielka, wspaniały człowiek... Nie wiem nawet co napisać - niedawno byłem na pogrzebie. I cokolwiek chciałoby się powiedzieć albo napisać - słowa więzną w gardle... :(

Z nauczycieli których wspominam z III L.O.:
Pani Weronika Merecka, która mimo całej swojej \"ekscentryczności\" umiała zaszczepić nam myślenie, doceniała to, że ktoś potrafił mieć własne zdanie (częstokroć inne niż nauczyciela) i wiele wiedzy potrafiła nam przekazać.
Dopisać wypada panią Rzemieniewską - ówczesną dyrektorkę kolegium języków obcych. Doceniam to jak potrafiła nas nauczyć j. angielskiego - mimo, że lekcje prowadzone przez nią do lekkich i przyjemnych nie należały.
Cezary Kacprzyk - człowiek niezbyt wyrózniający się z otoczenia, matematyk. Co nie zmienia faktu, że to świetny nauczyciel z ogromnym zapasem cierpliwości.
A na sam koniec - Jarosław Schabieński - niegdyś świetny nauczyciel historii, wspaniały człowiek. Miałem dla niego wiele szacunku, póki nie zajął się polityką... A szkoda - zmieniło go to bardzo...
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

Kleopatra

Warto wspomniec również o nauczycielce języka Polskiego w III LO pani Worobiczuk- naserio fajna babka....

pinky_ulina

Stawiam na Kwietnia z III LO:-)!

Jaćwing

Ogolnie mogę powiedzieć, że bardzo miło wspominam całą kadrę nauczycielską z III LO. Atmosfera tej szkoły była wspaniała - jak jest teraz to trudno mi powiedzieć. W każdym razie mam nadzieję, że ,,Duch\'\' 3-ciego wciąż ma się dobrze.

pozdrawiam
And it greets me with gates open wide : all around me bloodbrothers by my side
and they show me the seat that bears my name :
my place at the table of Oden I do claim. - Bathory

Pepa Singer

Wiesława Żuk - moja ukochana polonistka.

dodo

a tam sie rozdrabniacie.
Wejdzcie na ocen.pl i tam sobie poszalejcie :)

g33k

Irena Krupa - j.polski

tajna

ja pewnie byłem najgorszym nauczycielem w gimnazjum nr 6 na północy :(
kulturalne suwałki

Sugarmuffin

3LO rządzi i tak ma być!

a co do Pani Rosińskiej...nie umiem pisać o niej w czasie przeszłym,choć to ona mnie tego uczyła...

Worobiczuk też jest niezła...choć wnerwia tym,że ciągle mówi co mamy jeszcze do zrobienia i że się nie wyrobimy-no ja się nie dziwię skoro 35minut lekcji idzie na takie gadanie...

Kwiecień plecień co przeplata...

a co sądzicie o nowych nabytkach 3LO,tzn Panu Kozłowskim i wspaniałym organizatorze pielgrzymek maturzystów...tylko jak on się nazywa...Lacoste?Puma?a może Wrangler?jakoś tak...
Sugarmuffin

Jaćwing

Może to poczytacie za lobbing na rzecz Pani Żukowskiej ale muszę to napisać.
Cenię ją NAJBARDZIEJ za to że spostrzegła we mnie myślacego człowieka - MYŚLACEGO SAMODZIELNIE i wyciągneła rękę wtedy gdy wiedziała, że nawet tego za bardzo nie docenię. Potrafiła wyłuskać w moich wypracowaniach Najskrytsze Przemyślenia o świecie i nie przerażał jej las błedów ortograficznych , w którym one buszowały....

za to dziękuję...
And it greets me with gates open wide : all around me bloodbrothers by my side
and they show me the seat that bears my name :
my place at the table of Oden I do claim. - Bathory

spidy

Prof. Jolanta Żukowska! Jaćwingu, nic dodać, nic ująć. W III LO byli może i zabawniejsi (Jacek Kwiecień), i skuteczniejsi (Beata Szczecina), i orły metodyczne (Jarosław Schabieński), ale pani profesor zawsze była ludzka i ludzi myślących z nas chciała zrobić. W większości się udało. :)
pozdrawiam :)

w

[cytat]ja pewnie byłem najgorszym nauczycielem w gimnazjum nr 6 na północy [/cytat]

tajna kiedy i czego w gimnazjum nr 6 uczyłeś?
J W

Maryśka

Pani Krupa to był ktoś!!!Uczyła mnie jeszcze w tamtym roku bo moja pani odeszła na zastępstwo,ale niestety moja pani już wróciła i ona odeszła.Na każdą lekcję przychodziłam ze strachem,ale muszę się pochwalić ze miałam u niej 4 :D
Mimo wszystko bardzo miło będę ją wspominać :)
..^^..

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć