Lodowisko w Suwałkach

Zaczęty przez lapse, 27 Paź 2007, 18:10:42

« poprzedni - następny »

Wasyl

Łyżwy w wypożyczalni (buty) są chyba jakoś odkażane.

jeno

w aptekach sa srodki przeciwgrzybicze

a ich wlasciciele tez chca zyc...
jeno

ul

Właściciele grzybów?:)

jeno

czy w um jest pelnomocnik prezydenta ds lodowiska?

jeno

dziad_borowy

na 200% jest :P

i pewnie jeszcze naczelny ostrzący, kontroler ostrzącego i nadzorca kontrolera = u nas wszystko jest zawodowo
Żadna wiedza człowieka nie może wyjść poza jego doświadczenie.

jeno

a ile to kosztuje?

zapewne krocie.
jeno

Adka

doslownie do kasy sie dopchac nie mozna... to jest straszne.
a czasem stoi sie godzine zeby dojsc do kasy, trzeba sie pchac zeby dostac lyzwy a tu nagle Ci facet kase przed nosem zamyka bo 50 par lyzew wydal i trzeba czekac nastepna godzine. :/
>>Adka<<

micol1

Juz pisalem żeby suwalscy kupcy-narzekający na Plaze i inne markety sporwadzili więcej łyżew. Myślę że część osób kupi

Emka

Jak dla mnie to powinniśmy mieć swoje łyżwy, bo idac na lodowisko, bez swoich łyżew, trzeba czasami stac 2 godziny zeby wypożyczyć łyżwy i kolejną godzinę jazdy, uczniowie płacą  za łyzwy 3zł i za wejscie 2=5zł , dorośli 4zł łyzwy i 3zł wejscie dale 7zł.
Jezeli ma sie swoje łyżwy ma sie 100% pewnosci ze wejdzie sie na lód, bo idzie sie tylko po bilecik do kasy i sie wchodzi a wypozyczając łyżwy , czasami czekajac na nie 2 godziny nie wejdziemy na lodowsko bo \"zabrakło łyzew\"

Powinni zrobic dwie wypozyczalnie i ludzi w kolejki ustawiac bo sie wszyscy pchaja i dopchac sie nie moza ???  Polecam kupno łyzew - pośmigacie na 100% 8)
Emka

vanillacat

Wreszcie bedzie mozna pojedzic yuupii:D
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

uczenniczka

Ale przecież nawet jak się ma swoje łyżwy to chyba trzeba stać w tej samej kolejce co inni żeby kupić bilecik. Czy może bilet można kupić w tym drugim okienku, tam gdzie się oddaje łyżwy?

PS. super lodowisko, bardzo mi się podoba, a szczególnie wieczorem, bo jest fajne oświetlenie. Muzyka trochę do d..., ale ogólnie jest fajnie. No i wreszcie nauczyłam się jeździć na łyżwach :D

pozdrawiam

Winston Wolf

Byłem dzisiaj zobaczyć to cudo. Strasznie toto małe. Raczej nie chciałbym jeździć w takim tłoku.
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

micol1

Ja jakiegoś dziwnego pecha mam w życiu widać. Bo tutaj się naczytałem o strasznych tłokach na lodowisku.
Przyjechałem do Suwałk - poszedłem zobaczyć i co? I już trzy razy je widziałem - i za każdym razem było puste. A z czego dwa razy - to było w godzinach otwarcia :)

NastyNati

Wie ktoś gdzie można zaostrzyć łyżwy figurówki w Suwałkach??? ???  ???

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć