Wyniki wyborów - wasze opinie

Zaczęty przez fresh, 21 Paź 2007, 21:56:08

« poprzedni - następny »
Do dołu

fresh

Wyniki wyborów - wasze opinie

dawidf

Normalny

dok7

No cóż... :) Ważne że Pis nie wygrał :)
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło !!! :D :)

freeq

Szkoda, że brakuje tych 7 mandatów.

vanillacat

Po 44%, PIS 34% jednak mala roznica....a po ostatnich wydarzeniach wydawalo sie ze bedzie wiecej, dla PO. Ponadto 55% ludzi głosowalo, jak na wybory w Pl to sporo.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Mieszkaniec Suwalk

wojtek_kosynier

Z całym szacunkiem Vanilla, ale nie przesadzajmy. Sondaże dawały PO góra 47 %...
Jak znam życie, prawdziwe wyniki nieco będą się różniły (mniej dla PO, więcej - PiS).
Nigdy nie kryłem swej niechęci do PiS-u - jak i jego miejscowej gwiazdy - ale rzadko się zdarza, ze rządząca partia uzyskuje takie wyniki. Wcześniej stało się tak tylko raz, gdy SLD - rządzący wcześniej cztery lata - przegrał z AWS. Przegrał, ale jakże powiększył swój elektorat...
Inna sprawa, że w następnych wyborach SLD druzgocąco wygrał, a fatalnie to się skończyło!

Tak więc cieszę się, ale nie kryję obaw. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało za rok, dwa, trzy, cztery. Jakie będziemy mieli nastoje przed następnymi wyborami?

vanillacat

Wojtek nie ogladam tv bo nie mam tv:d wiec nie obserwowalam wynikow sondazy, ale sadzac po rekacji moich znajomych i ogolnie nastrojow spoleczenstwa wydawałoby sie ze bedzie wieksza rożnica. Natomiast nie sadze by rzady PO wiele zmienily....jak zwykle zycie zweryfikuje przedwyborcze obietnice.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Normalny

Przykre to, ale w naszym regionie wygrał PIS. Nie wiem jak to się stało. Z moich znajomych 99% deklarowało, że zagłosuje na PO lub LiD. Inaczej mówimy(wstyd?) niż czynimy.

...

Żal to co piszecie! Zobaczycie rządy tuska to odechce Wam się! Takich jak Wy nie powinno się dopuszczać do głosu! Kretynizm i tyle... Teraz będziecie mieli holandię i afrykę w jednym zamiast Polskę! Dzieciarnia nie wiedząca nic o polityce! I nie próbujcie się wymądrzać teraz, tylko napiszecie po roku rządzenia PO-prosze nie uzywac wulgaryzmow-vc.

eith

Judge Me

eith

Judge Me

Brzdączyński

żenada panie trzykropek (anonim? klasyka) żenada, taką arogancją jak pan tu prezentujesz żeście dopuściliście i zasadnie przegraliście - myślę, że z otwartymi rękami przyjmą was na Jackowie - tam wasze miejsce wśród tych uciekinierów z komuny, oni was zrozumieją a wy ich - ale tu jest kraj, który chce iść do przodu a nie dreptać w miejscu co chwilę patrząc się za siebie...

clod

Huraa !!! Wygraliśmy !!!

A kaczyniaki poszli w PIS-du i pozamiatane.

Przykre to było jak zacietrzewiony Jaruś porównał głosujących na PO a więc i mnie do mordercy Jerzego Popiełuszki, ale co tam.
Mówił, ze Tusk nie umie przegrywać, a tu jednak okazało się, że on sam nie potrafi pogodzić się z przegraną. Cienias.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć