Radio 5

Zaczęty przez Wincenty, 09 Lis 2005, 12:16:05

« poprzedni - następny »
Do dołu

Wincenty

Czemu ostatnio jest takie nudne?? Brak mu konkurencji..,

wojtek_kosynier

Ostatnio?! Czyżbyś sugerował, że kiedyś było ciekawe?

DiAbOlO

R5 dobrze, że jest. Jednak jego jakość jest nadal niezbyt wysoka. Miałem możliwość słuchania kilku innych stacji, o podobnym zasięgu  i muszę stwierdzić, że są jeszcze gorsze... ale i o wiele lepsze, bardziej profesjonalnie prowadzone...
PozdRo...

DiAbOlO

Wincenty

sucham  5 od poczatku --- i zgrozo - to radio najlepsze czasy ma juz za sobą... ;(

mmmonisiaaa

Myślę ze między innymi brakuje kogos, kto by R5 ożywił, zachęcił wiecej osób do słuchania jego..
mmmonisiaaa

idea

brakuje porządnego menedżera, dyrektora programowego, redaktora naczelnego i redaktora muzycznego, który układałby muzykę...co ja wygaduję? prezes Piątki pełni te wszytskie funkcje na raz. Takie jest życie...\"a jak coś się nie podoba to 10 innych jest na Twoje miejsce\"...zapewne jak wszędzie w całym regionie, tak i w Piątce...chcialoby się Wam pracować, gdyby ktoś tak do Was mówił?

Arens

Heh mam 2 pytania :

1.Kiedy Radio 5 miało konkurencję ?
2.Każdy gada że piątka do bani ? A co byście chcieli usłyszeć ? Bo na razie to ja widze same skargi , zero propozycji...

RadioAktiFny.
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

oskar89

Co chcielibyśmy zmienić i dlaczego nie ma propozycji?Otóż chcielibyśmy zmienić wszystko,dosłownie wszystko od ramówki po prowadzących kapewu. :D

Toffik

Po tylu latach działalności Radio 5 nadal trąca amatorką. Jednak w takim mieście jak nasze nie ma szans na profesionalne radio. Jesteśmy za mali. Wiec póki co musimy sie cieszyć tym co mamy. Dobrze, ze przynajmniej mamy jakieś radio i otrzymujemy aktualne informacje  o miescie.

luki

Mi się podoba tak jak jest:) :]

Arens

Oskar ...tFe Fpisy są powalające....litości....sobie stacje zmień w radioodbiorniku....i będziesz miał zmienione wszystko....buhahahhaha :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D

....i niewielka wiedza , ogólnie , o mediach lokalnych jak widzę...

Heheheee Panie Adminie mi też podoba się wielce ta stronika ,ciekawa nie powiem , orginały spotkać można ;) mniej lub bardziej........tajne:D:D:D:D:D:D
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

Zagranica

Nic dziwnego, że Piatka to wieczna amatorka, skoro tylko trzy osoby pracują tam dłużej niż dwa lata - to radio promuje amatorszczyznę, nieuctwo itd. Od prowadzących wymagałabym większej kultury językowej, od prezentowanej muzyki, żeby była bardziej współczesna i nie myślę tu o Mandarynie, od całego radia, żeby był mniej komformistyczne, posłuszknikowskie i żeby miało pomysł na siebie samo.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

Wincenty

I tu się oakzuje że nie zawsze co prywatne jest lepsze ;)
Wazna jest osobowość twórcza tego kto tworzy jakieś działo -- to też sprawa ambicji - czy radio to ma ???
Ocencie sami. Wiele osób tam starało się..., ilu pozostało??

DiAbOlO

Widzę, że Arens broni swojej twierdzy, jaką jest R5. A propos propozycji... Hmm... Chodzi tu po np. o to, by postarać się wyeliminować częste wpadki podczas wiadomości... czytania wiadomości... Hmm... Jak coś przyjdzie mi do głowy, to napiszę... :) :) :)
PozdRo...

DiAbOlO

Aguś

ehhh mi osobiście radio 5 sie podoba a skoro ktoś uważa inaczej to  (jak to ktoś powiedział:D)jest takie pokrętło lub przycisk :D i sie zmienia stacje na inną nikt nie każe wam słuchać 5!
Ps. Pozdrawiam ludzi pracujących w tej super stacji!Trzymajcie sie cieplutko! :)

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć