muzyka na doła

Zaczęty przez AP, 03 Paź 2007, 12:48:03

« poprzedni - następny »
Do dołu

AP

Czy ktoś zna jakąś muzykę na jesiennego doła:)?
AP

wojtek_kosynier

;)

Mam znowu doła
Znów pragnę śmierci
Wracają stare lęki
I nie mogę w nocy spać

Ból przemijania
Choroby, wojny, rozpacz
Wszystkie ciemne strony życia
Dręczą mnie ach k...a mać

Brazylijski serial już nie cieszy jak kiedyś
Nawet seks jest banalny i nie kręci mnie
Może jestem nienormalny, za krótko byłem w wojsku
Może w lecie jakiś komar adidasa sprzedał mi...

Mam znowu doła
Znów pragnę śmierci
Wszystkie formy samobója
Przed oczyma stają mi

Sam już nie wiem co robić mam
Nie chcę dłużej smażyć tłuczonego szkła
Mam już dość leżenia pod kałużą
Ratuj mnie jesienny mały boże

sss

chyba nie masz co robić i wymyślasz głupie tematy może w zimie napiszesz Czy ktoś zna jakąś muzykę na zimowego doła?? masz doła to idź sie połóż na tory przejedzie i doła nie bedzie no powiedz kogo obchodzi twój dół moze wasyl Ci cos doradzi on tak szaleje na forum

Brzdączyński

hehe - proponuję the Cure Disintegration

clod

Mnie ratuje skoczna muzyka w takich momentach \"nicniechcenia\"
Proponuję ska np. The Specials
albo folk np. The Ukrainians
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

zaroowka

sss - nie przesadzasz? Forum nie służy tylko do rozmawiania na poważne tematy. Jest ogólnodostępne - jeśli Ci się nie podoba, nie musisz czytać. Proste?

Co zaś się muzyki tyczy - ja polecam na jesienne \"doły\" muzykę folkową z dużą dawką energii: Boreash (folk celtycki), Shannon (także celtycki klimat), Dikanda (folk różny - od melodii bałkańskich, przez żydowskie, aż po słowiańskie, świetna, klimatyczna muzyka - polecam!) i Żywiołak (folk-metal, albo biometal - nazwa mówi za siebie, umarłego by podniosło... :) ).
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

AP

->sss: skąd taka pewność, że to o mnie chodzi? chodziło mi o moją babcię, ale Tobie chyba też się przyda (taki nerwowy jesteś):).
AP

łukasz

Albo najnowszą płytę Happysad - nieprzygoda
matko jak tu zimno :/

aaa

A chodzi o bardziej o muzykę, która wprowadzi jeszcze większą melancholię, rozbawi, czy podbuzuje? ;)  
Bo ja osobiście na każdego doła, nietylko jesiennego, słucham, czegoś, co mnie nakręca i idę się wyżyć na kwiatkach, drzewkach i koleżankach ;]
Ale jeśli chodzi o babcię... nie jestem pewna, czy to poskutkuje w ten sam sposób ;) :P
fdsdf

AP

Babcia ma 85 lat, ale czuje się na 20 - więc raczej chodziłoby o coś rozkręcającego:)
AP

o, la, la

dla babci proponuje relaksacyjną muzkę (np. ćwierkanie ptaszków - jest dostępna w empiku). :-)

ósmy_cud

bardzo miła jest piosenka Pospieszalskiego \"Moje miejsce na ziemi\" - przewesoła:)

no i płytka \"Koledzy\" - Maleńczuk i Waglewski - całość jest bardzo pocieszająca - no i są to jednocześnie wartościowe rzeczy:)

Zekocoster

paczaczasz.

patryk

Zekocoster, poważnie to powiedziałeś czy to ironia?

Zekocoster

dlaczegóż miała być to ironia? w żadnym wypadku . Reggae bardzo dobrze pobudza do pozytywnego myślenia . polecam gorąco .
paczaczasz.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć