Wybory zbliżają się w siedmiomilowych butach

Zaczęty przez Wasyl, 28 Sie 2007, 22:21:38

« poprzedni - następny »
Do dołu

tajna

będzie chamska ze strony pisu
kulturalne suwałki

Wasyl

Fajnie mi się napisało-gwóźdź.
PIS mieni się partią katolicką. Dalej bez komentarza.

gomołek

Jak zwykle opinia suwalczan jest urabiana przez tą samą klikę.Jeżeli znów dadzą się nabrać,to będą idiotami do potęgi entej.

Jurek

Są dwie kliki. Którą masz na myśli?

Wadim Grinko

gomołek - ale to nie są wybory do rady miasta, to są wybory do sejmu...

Jurek

Janusz

Krzyżewski czy Gajewski?
No bo jak nie, to kto?

Winston Wolf

Jakim trzeba być ignorantem, żeby nie czaić że to wybory PARLAMENTARNE, nie samorządowe?
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

noname

Moim zdaniem wbrew wszelkim sondazom PIS i tak wygra wybory. Byc moze nie uzyska miazdzacej przewagi, ale jednak. Zawłaszczyli sobie TVP i Polskie Radio, maja zelazny elekorat \'radiomaryjny\', doskonale zeruja na strachu obywateli - coraz wymyslajac to nowego wroga. Np. ciekawa byla ostatnia wypowiedz Jaroslawa o polskich bogaczach. Zdaje sie ich kreowac na nowe zagrozenie dla ojczyzny. Bystre to, bo ma dzialanie ogolnopolskie(ach ten Kulczyk, menda Krauze - skad oni to wszystko maja itp) ale takze lokalne - sasiad ma juz trzeci samochod, a ja wciaz swojego jednego splacic nie moge, ciekawe jak on do tego doszedl z urzedniczej pensji?

Takie sa moje wnioski, a dodajac do tego zenujaca postawe PO, ktore na chwile obecna jest zadna alternatywa dla PIS`u sprawa moze byc niestety przesadzona. Same bilbordy w tonie Oszukali![/] czy Rzadzi PIS a Polakom wstyd nie wystarcza.

Janusz

Winston? Do mnie pijesz czy do tych piętro wyżej?
Współczesna przecież podała, że na posła szykuje się Krzyżewski i niewykluczone, że Gajewski. Wg mnie są to dwa nazwiska które na chwilę obecną coś znaczą w Suwałkach.
Przecież nie zagłosuję na kandydata PISu. Jestem więcej niż pewien, że obecny \"nasz poseł\" nie wystartuje z Suwałk. A PO kogo wystawi? Zresztą jest jeszcze trochę czasu.

Pepa Singer

A ja bym nawet na Józefa zagłosowała. Szkoda, że gdyby startował to pewnie nie z Platformy. I komuś młodszemu by miejsce ustąpił.
A w ogóle, to czarno widzę te wybory. Czuję, że chyba znów PiS wygra.

Wadim Grinko

ale z was mendy - jak PiS może wygrać? czy ten kraj składa się tylko z nieszczęśników, którzy czekają na \"rozliczenia\" i na których działają hasła \"dorzucim 100 zł minimalnego\"? przestańcie ględzić tylko pójdźcie na wybory i wykonajcie obywatelski obowiązek

noname

HA! Wadimie ja pojde na pewno. Tyle, ze niestety wciaz przecietny Polak wciaz nie musi miec lepiej - wystarczy zeby sasiad mial gorzej. I to jest kluczowy \'target\' PIS`u, bo \'radiomaryjnego\' do niczego przekonywac nie trzeba - oni wiedza co jest \'najlepsze dla Polski i dla Polakow\'. Elektorat pozostalych partii wyborczych nie jest tak zdyscyplinowany... Pamietaj o ok. 20% grupie osob niezdecydowanych. I zgadnij na kogo zaglosuja jesli PIS ujawni \"szokujace materialy\" zebrane z podsluchow? Niejako niechcacy zapowiedzial to juz Ziobro na ktorejs z widowiskowych konferencji. To ONI maja prokurature, to ONI maja media publiczne, to ONI moga zrobic pokazowke CBA,CBŚ,ABW w zasadzie bez konsekwencji...

clod

Mnie się podobało wystąpienie bulterieroświni Kurskiego o p. Radku Sikorskim. Odsysał go od czci i wiary, ze wyparł się swojej macierzystej partii, która go wykarmiła i wypromowała i oddał swoje usługi opozycyjnej i wstrętnej platformie. Ogólnie z jego wypowiedzi wychodzi, że Sikorski to menda bo z PISu przeszedł do PO.
A każdy inteligenty człowiek pomyśli o Gilowskiej i Relidze, którzy z PO poszli do PIS. Bo ich jakoś Kurski nie krytykuje za to.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Wadim Grinko

czyżby to miały być materiały na Donaldu Tusku?

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Czy jesteś człowiekiem?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć