Wybory zbliżają się w siedmiomilowych butach

Zaczęty przez Wasyl, 28 Sie 2007, 22:21:38

« poprzedni - następny »
Do dołu

Jan Komuzy Kant

oto co znalazłem w forum:  \"Premier Kaczyński: zasady zobowiązują\" NO TO PRZYPOMNIJMY KŁAMCZUCHOWI TE JEGO    
 
ZASADY!!    
1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem    
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona    
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobrona (J).        
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy    
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS    
6. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70    
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.        
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.        
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.        
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.        
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.        
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.        
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).        
14. Zredukujemy administrację państwową    
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.    

Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006) HAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHA        HHAHA    
Brawo dla autora  tego postu!!!! jesli   parenascie mionów  ludzi go przczyta  to  wygramy i paranoja zniknie   z kraju !!!!!!!!!!!!

Jan Komuzy Kant

Brawo panie Donaldzie, fantastycznie pan to rozegrał, trzy porażające apele, które uziemiły Jarosława Kaczyńskiego. Fantastyczny apele do marszałka sejmu, żeby umożliwił wykończenie swojej partii. Genialny apel do Lecha Kaczyńskiego, żeby się przyznała do kumpli z układu. I na koniec majstersztyk, apel do opozycji. Siedźcie cicho i spokojnie czekajcie na to, az my wygramy wybory i zrobimy z tym porządek. Człowieku ty ciągle siedzisz na kominie i na ziemię już nie zejdziesz.  Podpisałeś na siebie wyrok, na siebie i swoja partię. Zbierzecie baty i t takie baty jakich jeszcze nie zebrałeś. Chłopie ty nawet nie masz pomysłu jak te wybory wygrać,  gołymi `ręcami\' idziesz na niedźwiedzia, starego bolszewickiego wyjadacza, schrupie cię jak płoteczkę. Nie wiem na co liczy Donald, być może ma jakąś `Wunderwaffe\', w postaci porywającego przemówienia Rokity. Kto mówił, że nie może być gorzej niech się przygotuje na najgorsze, po wyborach PiS rządzi nadal, obawiam się, że samodzielnie.  

Pomijam fakt, że to jedna wielka hucpa polityczna, ale jakoś nikt nie zwraca uwagi na proste fakty. Skoro mamy do czynienia z zorganizowaną grupa przestępczą, której członkami są notable, to jak to się stało, że dwóm członkom tego układu Marcowi i Krauze udało się spokojnie wyjechać na urlop i  to za granice. Gdzie była czujna na układ IVRP?? jak prowadziła śledztwo i jak pilnowała członków układu?? Pamiętacie pana Wąsacza, który nie zdążył pojechać do Tybetu? O czym to świadczy? Świadczy to o jednym, strateg zwariował do reszty i poszedł na całość, kazał na szybkiego aresztować co się da. To, aż kłuje w oczy, pytam dlaczego tylko mnie??  

tajna

lepper słusznie mówi, że to psychopata,

ja coś takiego słyszałem od faceta z warszawy, pułkownika inżyniera, który interesuje się polityką, że ponoć rokita miał powiedzieć w warszawie, że platforma nie może dopuścić do tego, by pis został osłabiony, ten pułkownik zaklinał się że to informacja sprawdzona i na serio
kulturalne suwałki

Jan Komuzy Kant

Rośnie liczba podsłuchów telefonicznych zakładanych przez policję i służby specjalne. Oficjalnych danych na ten temat nie ma. Według „Gazety Wyborczej” każda sieć telefoniczna zatrudnia 30–40 osób do realizowania zleceń stróżów prawa. 80 proc. zleceń pochodzi od policji, ale ma prawo podsłuchiwać aż 7 instytucji. Do 2001 r. decyzje o założeniu podsłuchu podpisywał minister spraw wewnętrznych. Zwykle trwało to 2–3 tygodnie. Potem decyzje wydawały sądy okręgowe na wniosek komendantów wojewódzkich policji i szefów delegatur UOP. Procedura jest uproszczona, liczba podsłuchów lawinowo rośnie.
Zleceniodawca może żądać umożliwienia nagrywania rozmów i rejestrowania SMS-ów abonentów albo dostarczenia pełnych billingów rozmów telefonicznych (z podaniem numerów, czasu i miejsca). Funkcjonariusz, który prowadzi sprawę, nie musi mieć niczyjej zgody, aby zażądać billingów. Często przed rozpoczęciem czynności chce przeanalizować, gdzie był podejrzany w interesującym go okresie, z kim i jak długo rozmawiał. Billing jest najłatwiejszym do uzyskania materiałem dowodowym. Z szacunków operatorów wynika, że rocznie organy ścigania podsłuchują ok. 100 tysięcy obywateli i wertują billingi ok. 300 tysięcy osób. Pod koniec lat 90. podsłuchiwano 1500 osób.
Prawnicy uważają, że podsłuchiwanie powinno pozostawać pod kontrolą odpowiedniej komisji sejmowej, która raz na jakiś czas dostawałaby sprawozdanie o skali stosowania technik operacyjnych. Konieczna jest informacja, ile podsłuchanych informacji jest wykorzystywanych w sądzie i z jakim skutkiem. Opierając się na liczbach posłowie mogliby ocenić tendencje, porównać z danymi o skali przestępczości w Polsce i zestawić z tym, co się dzieje za granicą.
Ostatnio Prokuratura Generalna poprosiła Sąd Najwyższy o wydanie uchwały, że dowody z podsłuchów można wykorzystywać także w sprawach o „lżejsze” przestępstwa niż wymienione w ustawie o policji oraz o zgodę na procesowe wykorzystywanie dowodów z rozmów osób, które zostały podsłuchane przy okazji, kiedy dzwoniły do legalnie podsłuchiwanej osoby. Sąd uznał, że prokurator żąda wykładni sprzecznej z konstytucją i konwencjami międzynarodowymi.
Co jakiś czas wychodzą na jaw związane z podsłuchiwaniem skandale. Naszpikowano pluskwami jeden z elbląskich szpitali. Policja twierdziła, że to nie podsłuch, tylko kiepski żart. Odwołano komendanta małopolskiej policji, bo nie chciał założyć podsłuchu prezydentowi Krakowa. – Przyczyny były inne – utrzymywali przełożeni. Podsłuchiwanym czuł się Aleksander Kwaśniewski. Premier Kaczyński kazał udowodnić zarzut, gdyż „nie poparte żadnymi dowodami oskarżenia rzucane pod adresem administracji rządowej nie mogą pozostać bez wyjaśnienia, w szczególności gdy na tego rodzaju oskarżenia zdobywają się osoby pełniące do niedawna najwyższe funkcje w państwie”. Kwaśniewski ripostował, że obywatel, który nie ma żadnych instrumentów, nie może być zderzany z całym aparatem państwa, ale premier pozostał przy swoim. Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego w sprawie podsłuchów w IV RP „jest dobrze”.


realista

Dobrze, ze chociaż Pan Jarosław Zielinski jest inny. To prawy i sprawiedliwy człowiek.
realista

karburator

potęga nazwy tej partyjki jest porażająca - chwyt marketingowy na miarę najlepszych osiągnięć reklamiarstwa ogólnoświatowego

gaźnik

Nazwa ją właśnie porazi. Maluczcy dali się nabrać. Maluczcy podrośli ciutkę.

clod

Ja (jak zwykle) będę głosował na Platformę Obywatelską.
A co mi pozostało
Unia Polityki Realnej niestety nie ma żadnych szans na większe zaistnienie w naszym kraju.
Polska Partia Przyjaciół Piwa Janusza Rewińskiego już nie istnieje, a partia \"ĘĄ\" Szymona Majewskiego to tylko żart.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Wadim Grinko

Waść jesteś wykształciuch, lyberał i złodziej korony polskiej... nie boisz się waść przyznawać do udziału w tej antypolskiej hucpie?

zyx

Dwie siły się liczą. PO i PIS. No może jeszcze SLD, czy jak kto wolo LiD.
Do czego doprowadziła SLD w Suwałkach widzimy wszyscy.
Jednak trzeźwo oceniając sytuację zagłosuję na SLD. Przeczę sam sobie? Nie! Może władze mając poparcie w Sejmie swoich, przestaną trząść portkami jak robią to dotychczas i łaskawie wpuszczą do miasta obcy kapitał. Może coś zacznie się dziać w tym naszym zapyziałym mieście.

clod

Pewnie, że się boję. Zwłaszcza, że deklarującym głosowanie na inne partie niż jedyną słuszną, wiadomo co może się przydarzyć.
Ja do pracy na wszelki wypadek noszę szczoteczkę do zębów.
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

zyx

A po ci ta szczota? Dadzą ci za darmo nówkę.

Wadim Grinko

słuchajcie, ale czad -- Jarek K. bada komputerowo istnienie układu

-> http://wiadomosci.onet.pl/1598000,11,1,1,,item.html

megalol dla tego człowieka

clod

Moim zdaniem Kaczyniaki mają kompleksy i w ten właśnie sposób się bronią, we wszystkich widząc tylko wrogów. Wszędzie węsząc układu i spiski.
Przede wszystkim dokuczano im z powodu ich kurduplowatego wzrostu.
A swoja drogą nie dziwię się że nie ma konta, ani karty, przecież do bankomatu by nie sięgnął
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Wasyl

Gwóźć powiedział, że ma haki na Twego idola Clod.
Krauze smalnął krawat Kaczmarkowi, dlatego ten pierwszy ma teraz kłopoty.
Oj ciekawa będzie kampania wyborcza.

Do góry
 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 1.+.1:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć