POLSKA-PORTUGALIA-RESPECT :)

Zaczęty przez fresh, 08 Wrz 2007, 23:57:43

« poprzedni - następny »

fresh

jak w tytule, Krzynówek megarespect :)

wv

następny z ciekawym tematem kogo interesuje twój megarespect ?  może gratisz porusz nowy ciekawy wątek to będę miał megarespect ziomek ziomeczku

Wadim Grinko

Megarespect za 25 min meczu, reszta na wiadomym poziomie... chociaż jeśli będzie taka skuteczność to można o tym nie pamiętać :)

Toffik

mecz śmieszny, ale wynik radosny. Chociaż mimo kiepskiej gry Polacy w polu karnym są chyba groźni. Skutecznośc, znakomita;)

vanillacat

A ja nie oglądałam bo nie mam tv ale chetnie bym poogladała...meskie.....:D
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

wojtek_kosynier

Cóż, taka jest piłka. Nie ważne ile się oddało strzałów, a ile wpadło do bramki Co ciekawe choć w posiadaniu piłki Portugalczycy mieli przytłaczającą przewagę, to już w strzałach celnych jedynie: 5 do 4, (za to w niecelnych aż 10 do 3).
Ważne, że ani trener ani piłkarze są świadomi tego, że z taką grą nie mają czego szukać na ME.
Przyznaję, że po bramce Ronaldo zwątpiłem, choć oczywiście oglądałem do końca  :)
Miejmy nadzieję, że w srodę też będzie radośnie. No i że gra naszych będzie choć ciut lepsza.
A co do Krzynówka. To dziś, że gra w tak przeciętnym klubie.
A przecież parę lat temu grał w Bayerze Leverkusen i w LM huknął podobną (o słupek i plecy bramkarza) bramkę Realowi Madryt!

wojtek_kosynier

Nie
[cytat]To dziś[/cytat]
a
To dziw

wojtek_kosynier

???

Ważne, że i trener, i piłkarze są świadomi tego, że z taką grą nie mają czego szukać na ME.

noname

Bylem umiarkowanym optymista przed tym meczem. wynik mnie zaskoczyl, bo jesli mialby byc remis to raczej 0:0 ew. 1:1, pamietajmy ze Portugalia do meczu z Polska nie stracila ani jednego gola u siebie. Dokonal sie cud:) wygrywamy z Finami i mozna powoli stawiac pomnik Leo ;)

pawil

wynik znakomity ale gorzej z grą naszych. jednak to ie gra a rezultat jest najważniejszy GRATULACJE!!!!!

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć