Budowa Reja nadzieją suwalczan

Zaczęty przez Wasyl, 17 Sie 2007, 15:15:27

« poprzedni - następny »
Do dołu

at

Jesli ta droga ma kosztowac 30 mln,to mam pytanie: dlaczego? Cos mi sie wydaje,ze  firma bedzie miala niezly zarobek...

Oby nie budowali Reja tak jak Pułaskiego,gdzie remont gonil remont,niech to zrobia raz a dobrze

zyx

30mln.? Jak się wyrobią w 40 to będzie super. 30 to było dwa lata temu kolego.
Obecnie są ważniejsze sprawy. Jest lotnisko:) na tapecie.

mech

Budowę może przyśpieszyć potężny karambol. Taki,, aby zajęły nim się ogólnopolskie media. Tak samo z obwodnicą Augustowa, bo nasza jakoś tak na późniejsze lata odłożona chyba.Oby bez ofiar.
Pamiętaj, gdzie Twój DOM...

Wasyl

Cała Ściana Wschodnia Polski jest jakaś przeklęta.
Na stronie UM jest informacja o tym, że będziemy dostawać max.50% dotacji z Unii na realizację projektów, a nie 85%.
Czy można więc powiedzieć-żegnaj ulico Reja?
Może w końcu Urząd się wypowie?

Frank

Może i się wypowie. Może....

Frank

Ponoć pieniądze na Reja załatwił p.Zieliński, tylko p. Gajewski blokuje inwestycję. Taki bzdury wypisuje obserwator na \"stronie głównej\".

jeno

ostatnio dość często przemieszczam się ul. reja - PORAżKA.
władze miasta powinny natychmiast podjąć jakieś konkretne decyzje w tej sprawie - m.in. za to biorą co miesiąc wypłatę - za podejmowanie ważkich dla mieszkanców decyzji....

rozumiem, ze w kasie miasta jest pusto - moze wiec jakis inwestor, moze darczynca, a moze.....

do roboty panowie i panie, panie i panowie z um.
jeno

Frank

Niedługo spadnie śnieg i wyrówna dziury. Gajuś i jego sztab odpoczną przez najbliższe miesiące. Oby do wiosny.

jeno

proszę o konkrety w sprawie Reja - KIEDY REMONT?
jeno

Wasyl

Reja to strategiczna inwestycja. Wszystko jest tak tajne, że nawet najwyższe czynniki w mieście nic na ten temat konkretnego nie wiedzą. Wróżąc z fusów mogę powiedzieć, że budowa ruszy w czwartym roku drugiej kadencji miłościwie nam panującego Pana Prezydenta (Suwałk oczywiście).

jeno

bo to będzie droga KU SłOńCU - tam z pewnością jest jakaś cywilizacja

i władze wlasnie tego sie boją:)
jeno

A Jakiś tam

Może Cieślukowski będzie wojewodą,, to wtedy byłaby  szansa na szybsze rozwiązanie problemu. Pan Zieliński może nie będzie już tak mieszał tą chochlą. Pan Cieślik też jest swój chłop. Może  to słoneczko faktycznie zaświeci?
Marwi mnie tylko jedno. Obietnice pana Gajewskiego. Nie dotrzymuje składanych obietnic. Ciągle jakieś nowe rzeczy obiecuje nie wywiązując się ze starych. Mamy już roczny poślizg. Trzeba prezydentowi przyznać jedno. Ma chłop gadkę.

jeno

panie Prezydencie - prosimy o konkrety......
jeno

Normalny

Konkrety powinien znać Dojnikowski. To on rządzi miastem.

jeno

czyli - panie Dojnikowski - co z reja?????
jeno

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć