Razem i osobno. Kultura żydowska w działaniu

Zaczęty przez AP, 17 Lip 2007, 12:00:21

« poprzedni - następny »
Do dołu

AP

Hej, jest już niestety po projekcie:(
Ale blogu www.thetownfoundation.blogspot.com zamieściliśmy kilka zdjęć - oglądajcie, piszcie, się odzywajcie.
Do zobaczenia niebawem:)
AP
AP

aaa

Łał :P Super zdjęcia, miło widzieć te twarzyczki ;) Choć na ogół nie lubię zdjęć ze swoim udziałem, ale te są wyjątkowe, świetny fragment wakacji ;) Aż mi się śnił nawet ROKiS pewnego pamiętnego razu :D Ajajj... szkoda, że koniec.

A poza tym, to dzięki wszystkim uczestnikom i organizatorom - przede wszystkim - choć chyba nie za wiele osób czytuje to forum ;) Ale i tak...
Tęsko mnie za wsimi ;( Kocham, całuję i ściskam :D Do zobaczenia niedługo, zdaje się :]
fdsdf

u.

haha:) świetne zdjęcia:) i Olga w rozpuszczonych włosach. a ja się cały czas zastanawiałam jak wygląda, gdy je rozpuści ;)

mi się nic nie śniło,ale myślę, że jest mi tęskno nie mniej :)
miejmy nadzieję, że do rychłego zobaczenia ;)

AP

Na stronie programu \"Dla tolerancji. To, co wspólne/To, co rożne\" (www.dlatolerancji.pl) pojawiła się fotorelacja z projektu \"Razem i osobno. Kultura żydowska w działaniu\". Zapraszam do oglądania i dziękuję Marcie Białek z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych \"ę\" za fajne fotografie.
AP

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jaki mamy rok?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć