Koncerty

Zaczęty przez NID, 18 Wrz 2005, 18:39:54

« poprzedni - następny »

marta

:] Jak miło widziec ze są tu jeszcze ludzie w klimacie.Dopioero sie przeprowadzilam akle wygladalo na to..jakby tu same dresiwko władało...Wiec co do Suwałk to jest chyba jeden,zasadniczy problem...Gdzie too zorganizowac?!Jest co prawda Futerał ale...małe toto i akustyka straszliwa.Nie ma tu zadnej innej salki...Z tego co do mnie doszło jest pare kapel,ktore chca sie pokazac ale nie maja mozliwosci...No i co z tym zrobic?

wojtek_kosynier

Czy kto wie jaki jutro będzie koncert w Futerale?
No i czy w ogóle będzie?

oskar89

Z koncertami to lepiej nic nie mówić.Chyba nigdy nie dorównamy do poziomu Olecka czy chócby Ełku.Nasze miasto jest po prostu w tej kwestii w głebokim śnie. :o

wojtek_kosynier

będzie jakiś koncert bluesowy.

ane

Poratujcie starszą koleżankę, która przestała się dawno orientować w rozkładzie knajp suwalskich i powiedzcie, dobrzy ludzie, gdzie jest ten \"Futerał\"?? ???

Zagranica

Na Kościuszki niedaleko Muzeum Okręgowego na przeciwko szkoły. W tym samym budynku ale od frontu jest galeria- sklepik \"Futerał, a na tyłach budynku jest knajpa.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

wojtek_kosynier

ale mam jedno pytanie: czy w ogóle Futerał jest czynny?!

luki

Dobre pytanie. Kiedy bym nie zaszedł tam jest zawsze zamknięte.

ane

Akurat spotkałam starego znajomego i mi wyjaśnił, ale oczywiście dziękuję pięknie.

P.s. Mój dziadek wstaje o 4 rano i ma 74 lata.  :P I dalej się świetnie trzyma.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na serwis@suwalki.info .

chacman14

Polecam rodzinom spędzać czas razem. Można iść do teatru http://www.teatrmalegowidza.pl/pl/spektakle/category/warsztaty zobaczcie repertuar na stronie.

dzielnik

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 2.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć