szkoła jazdy - która najlepsza?

Zaczęty przez Minerva, 01 Lip 2007, 16:40:43

« poprzedni - następny »
Do dołu

Minerva

Mam zamiar zrobić w tym roku "prawko" i nie wiem która szkołę wybrać... Proszę o opinie i porady!
Minerva

ja

strony www prosze umieszczac w dziale Ogloszenia-vc

Minerva

Minerva

Rozma

To zależy indywidualnie od każdej osoby.Jedna szkoła jazdy może pasować jednej osobie a innej zaś już nie.Ja byłam u Wasilewskiego i jestem zadowolona.Ile ludzi tyle opinii.
Rozma

LENA0202

A ja polecam szkołę która jest przy Prosze nie podawac adresow-vcWłascicielem jest Pan Wojtek Panasiewicz. Mówiłam, że ja nie nadaje sie na kierowce a zdałam za pierwszym razem bez żadnych problemów. Polecam każdemu
LENA0202

Minerva

prosze o info typu:
- czy mozna rozwiazywac u nich testy na tych specjalnych komputerkach w ramach kursu
- czy maja kogos kto potrafi poprowadzic wyklady z przepisow a nie tylko z ksiazki przeczyta przepisy i zalatwione, a nic nie wytlumaczy
- czy maja normalnych instruktorow

Co słyszeliscie o różnych szkołach, nie tylko o tych, w których sami się uczuliście...
Minerva

Suwalczanka

Ja polecam Atut na Prosze nie podawac adresow-vcSzkoła sama w sobie kazda jest taka sama, to czy jest dobra to zależy od instruktorów jacy gdzie są. Ja trafiłam da dobrego i nauka mimo ze pojecia nie miałam byla miła i opanowałam wszystko szybko a egz zdałam za pierwszym razem bez kłopotów, przygotowanie do egz było odpowiednie.

odnośnie Panasiewicza to zależy co kto woli, jeśli on jest instruktorem to nie można byc wrażliwemu, lubi pokrzyczeć i pogadać (wiem bo chłopak tam sie uczył jeżdzić)

Ogólnie zależy co kto woli, Grunt to dobrac i trafić na dobrego instruktora.

Ja jakbym miała iśc jeszcze raz to bym poszła do Atutu znów, baaardzo zadowolona byłam. Jak rozmawiałam z tymi co chodzili juz po kursie to nikt nie mial wiekszych kłopotów na egz

Powodzenia
Suwalczanka

lol

proponuje Andrzeja Milewskiego, Prosze nie podawac adresow-vcJa i moja dziewczyna zdalismy za pierwszym razem. Sadze ze nauczyl mnie prowadzic:). Poza tym fajne podejscie do uczniów.
a co wy o tym sadzicie;)?

ja

[cytat]prosze o info typu:
- czy mozna rozwiazywac u nich testy na tych specjalnych komputerkach w ramach kursu
- czy maja kogos kto potrafi poprowadzic wyklady z przepisow a nie tylko z ksiazki przeczyta przepisy i zalatwione, a nic nie wytlumaczy
- czy maja normalnych instruktorow[/cytat]
dokłądnie to masz u nich dobrze uczą egzaminy za 1 razem a instruktorzy normalni sie smieją zartują nie zadne ponuraki :D:D gugałą!!!!!!

Winston Wolf

Trochę dziwny jest temat tego wątku, wszak trudno znaleźć człowieka, który uczył się jeździć w różnych szkołach. Także każdy będzie polecał (ew. odradzał) tą do której uczęszczał.
Ja robiłem u Gugały ale to było dawno, z osiem lat temu. Było w porządku.
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

meheow

Suwalczanka a na ktorego instruktora trafilas?

Suwalczanka

Ja robiłam prawko ze 3 lata temu już.Moim instruktorem był pan Tadeusz Grygo. Taki bardzo sympatyvzny pan juz po 40 mzoe pdo 50, nie z tych mlodych, zostal polecony mi przez znajomych i chcialam do niego, oczywioscie fuksem sie udalo b bardzo duzo chetnych mial, Zawsze sumiechniety, na spokojne tlumaczy, nawwet banaly, ne denrwuej sie i e rkzyczy i po 100 rayz jak trzeba to powie co i jak i zawsze z usmiechem i sympatia. Z tego co wiem to teraz sa tam nowi instruktorzy. Ale czasme widuje Pana Grygo w nauce jazdy wiec czasem jezdzi chyba jeszcze, ma dobra pamiec do ludzi, po kilkulatach i poznaje i zawsze sie klania,

Jak ja robiłam prawko to była mozliwosc rozwiazywania testow u nich w szkole. nie wiem jak jest teraz ale nei sadze by sie zmienilo na gosze, ogolnie bardzo zadowolona bylam i choc pojecia nie mialam o jezdzie to  zostałam tak nauczona ze nie balam sie ani nie mialam klopotów z niczym

Alejak tu toś dobrze powiedzial, nikt nie chodzil do dwoch czy 3 szkol wiec kazdy moze tylko o jednej mowic a reszra to opowiesci zanjomych, ja wiem jedno ze najwazniejsze jest to jaki jest instruktor a sama szkola w sobie to nie az takie wazne,
Suwalczanka

mileska88

[cytat]prosze o info typu:
- czy maja normalnych instruktorow[/cytat]

Najlepsza szkoła jest Wojtka Panasiewicza.
Mozna rozwiazywac testy na tych specjalnych komputerkach! Teorie przeprowadza z głowy a nie czyta z ksiazki (az miło słuchac). heh a Instruktorzy sa genialni:D sama przyjemnosc z nimi jezdzic:D aaaaaaaaaa.... no i sa darmowe troleje:D jakby kto nie wiedzial to nauka jazdy w poślizgu:D ZABAWA NA MAXA!:D
no i ja zdałam za I razem:D
Coco jumbo i do przodu! YeeeeaH!:D

natala

Rowniez polecam Osrodek Szkolenia Kierowcow,
naprawde mila atmosfera i doswiadczenie instruktorow :))

natala

Gugala mialo byc tam jeszcze :P

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć