dziadowskie radio 5

Zaczęty przez tajnapolska, 25 Cze 2007, 23:18:19

« poprzedni - następny »
Do dołu

tajnapolska

Nasze suwalskie radio 5 jest dziadowskie, wystarczy posłuchać w poniedziałek przebojów z lat 80tych o 18, chyba bajer kupił na wyprzedaży za 1 zł tonę takiego chłamu i teraz każe puszczać to didżejom.
A przecież jest tyle nowej muzy, choćby dance czy techno, jazz czy jakaś muza ambitna, ale nowe płyty kosztują bardzo dużo i radia nie stać na puszczanie piosenek z nowych płyt. Wałkują tylko darmowe reklamówki puszczane we wszystkich stacjach radiowych w polsce, no i te dziadowskie lata 80 te. Wstyd, że tak bardzo zeszliśmy na dziady.

A ta a propo dziadów, to moją magisterkę o dziadach wkleję na tajnapolska.blogspot.com, obecnie znajduje sie na kumple.blog.pl pod notką o przeprowadzce mareckiego do warszawy

cyt. za blogiem tajnapolska

pawelek32

osobiście nie przepadam za tzw starą muzyką, ale jest szereg osób, którzy właśnie kochają taką muzykę, gdyż lata 80 to była ich młodość.

pzdr

taoffik

Nie podoba ci sie to nie słuchaj, po co to narzekać. Jest masa ludzi którym to może się podoba.
Moim zdaniem techno i każdego rodzaju dance to dno, ale nie będę zabraniał jakiemuś bajerowi tego puszczać. Bo to jego interes, jeśli na tym zarabia to szacunek. Bo o to chodzi żeby na chłamie zarobić.
Jeśli chcesz muzyki, włącz sobie trójkę albo kup ulubioną płytę z bravo.
Sorki że w ogóle sie udzielam, ale każdy ma tutaj do tego prawo.

rado

taki wykształcony młody człowiek, a tak pisze: [cytat]a propo[/cytat]

poza tym - piszesz, że nowe płyty kosztują bardzo dużo - i już masz odpowiedź, dlaczego ich nie ma w zasobach (a może są? może to radio ma taki target, że idealnie nadawany muzyka trafia w gusta słuchaczy?)

ogólnie rzecz ujmując: pojechałeś po radiu i wypromowałeś;) siebie - dwie pieczenie przy jednym ogniu, bravo:P

ps. ujęło mnie to malownicze określenie:

[cytat]chyba bajer kupił na wyprzedaży za 1 zł tonę takiego chłamu[/cytat]
Radek

Wadim Grinko

sprawne przejście od krytyki z wykorzystaniem \"dziadów\" do autopromocji...

Krzysztof M.

We are only what we are...

taoffik

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=74&w=60100234   -   zmienie temat forum na chwilkę, niechcący dzisiaj doszedłem do tego artykułu. Tajna - czy ciebie porwało ufo? Amerykanie robili na tobie testy? Na pewnoe po części masz rację, ale nie zahamujesz rozwoju, bo to bez sensu. Przez takich zatwardziałych jak ty, nasz region bedzie całe życie na szarym końcu gospodarki.  Też wolałbym żeby to był polski kapitał, ale co zrobić. Poza tym nie zabieraj ludziom możliwości wyboru. Jeśli ktoś chce kupować w arkadii niech kupuje. Kto Bedzie chciał iść do Plazy niech idzie do Plazy.
Rozsiewasz tylko jakąś komunistyczną propagandę.  Niech ludzie jedzą tylko kartacze, ubierają się w kurtki szyte przez North i niech państwo przywróci produkcje poloneza. A na dyskotekę jedynie przy rytmach beciaków.

Wadim Grinko

tajna

ale tamta notka była pisana 1 kwietnia i to miał być żart prima aprilisowy z tymi amerykanami, poza tym wtedy nie wiedziałem jeszcze, że plazę budują nie amerykanie tylko żydzi
kulturalne suwałki

Arens

Hmmm to ja może coś powiem jako robotnik tegoż radia dziadowskiego, chociaż jak widzę wyżej kupa ludzi, którym w przeciwieństwie do tajnej inteligencja nie jest obca, zrobili to za mnie.

Po pierwsze piosenki z lat 80ych itd są w tej firmie od ponad 10lat.
Po wtóre w poniedziałki od 18 do 22 jest AUDYCJA AUTORSKA ( sprawdź w słowniku co to znaczy ), słuchasz radia i nie wyłapałeś że zawsze prowadzi ta sama osoba - polecam laryngologa zmienić.

Po trzecie radio co miesiąc dostaje karton nowych płyt - jak KAŻDA
rozgłośnia w tym kraju.

Miałem na koniec napisać źeś ( delikatnie mówiąc ) jełop, ale jak widzę po wpisach na forum wszyscy to już wiedzą :D

A teraz tajny napisze ,że jako robol tej firmy bronię jej rękami i nogami - dawajjjjj.
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

vanillacat

Ja juz od dawna nie slucham 5 bo denerwuja mnie reklamy i ogloszenia ktore sa nadawane prawie non stop. Ale chetnie poslucham owej audycji w pon bo lubie muzyke z lat 80-tych.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

wojtek_kosynier

Co masz na myśli, mówiąc o muzyce lat 80.?
Z bardzo pojemnym pojęciem mamy tu do czynienia.
O czym mówiłeś? Domyślam się, że nie o Muzyce Współczesnej czy Jazzie, ale jednak...
Jednym z tamtego okresu podoba się new romantic. Drugim - \"wielkie\" zespoły polskiego rocka, jak Perfect (a \"I Ching\" czy \"Świnie\" słyszeliście?) czy Lady Pank (jak ktoś mi powie, że \"Mniej niż zero\" tyczy Przemyka, to...). Trzecim - \"młode tłoki\". I tak dalej, i tak dalej... Ja z tego czasu słucham: Voo Voo, Janerki (w tym Klausa Mitffocha), Kultu, Siekiery, Maanam (do czwartej płyty), Republiki (żeby jeszcze Ciechowski nie był tak słaby wokalnie), Brygady Kryzys, Talking Heads, Police, odnowionego King Crimson, Petera Gabriela...........
O Bajerach nie da się powiedzieć dobrego słowa, ale nie przeceniaj ich! Didżeje się ich raczej nie słuchają. Redaktora muzycznego zresztą też nie...
 :P

wojtek_kosynier

z tym, że nie słuchają ICH
Kiedyś z przeboju dnia musieli Faith No More - skądinąd świetny zespół - wycofać...

osiempiec

wyobrażacie sobie tajną słuchającą dance i techno? przeciez tu nie chodziło o radio tylko o okreslenie \"dziadowskie\" :)
to był tylko wstęp do zareklamowania bloga, zabawne tajna, masz poczucie humoru :P

Arens

Dyskusja na temat tej małej prowokacji , którą zaczął tajny - niezwyczajny jest ogólnie bezsensu.
Do miliona rzeczy w 5ce można się przyczepić z dj-ami na czele, w pełni się z tym zgadzam. O detalach i szczegółach pracy nie bede sie rozpisywał.

Odnośnie muzyki jest podobnie.Ja osobiście nie trawię disco polo ale w czwartek są dwie godziny tej \" muzyki \" i nie wojuję z wiatrakami. Ktoś wyżej dobrze napisał : \" nie podoba się - nie słuchaj \".
Tak samo należy wyłączać radio we wtorki o 21 bo jest audycja hip hopowa, w środę country , piatek i sobota łubu - dubu czyli radio party ( tajna włącz SE wtedy disco,dance i techno wszystkimi porami skóry ci wylazą i wyżyjesz się do bólu ).

P.S
Reklamy i ogłoszenia doprowadzają mnie osobiście do szału ale cóż .......
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie żyje tylu idiotów " - S.Lem.

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Polski?.:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć