I LO, a Playboy

Zaczęty przez wojtek_kosynier, 19 Kwi 2007, 21:55:57

« poprzedni - następny »
Do dołu

wojtek_kosynier

Po mieście chodzą ploty o uczennicy suwalskiego I LO, która pozowała do Playboy\'a.
Coś wiecie na ten temat?

realista

ooooo, ostry temat, potwierdzona informacja?
realista

wojtek_kosynier

No nie.
Ale przecież nadmieniłem, iż to plota.

gtex

Podobno nie można było się organów dopatrzeć z racji wieku więc nie puszczą tego do druku..., a szkoda..., boć jeszcze nas (Suwałk) w Pleyboyu nie było... 8)

mariuszek

też o tym słyszałem ta dziewczyna jest jakąś dalszą znajomą mojego kolegi, z tego co wiem to można ją znaleźć a haremie wojewódzkiego :D

vanillacat

Skoro pełnoletnia, jej decyzja.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Lissu

Ej jeśli jest pełnoletnia to niech tylko coś do niej sie czepiaja to ja im dam :D PS ładna chociaż???  :lol:  hehehehhe

Krzysztof M.

Powiedzcie tylko który numer z miejsca kupuję ;) .
We are only what we are...

clod

A myślałem, że w pierwszym to same kujony się uczą w okularach i moherowych beretach  ;)

A tu jak widać i dziewczyny lekkie, łatwe i przyjemne się zdarzają. :P

Ale w zakonie świętej bożenny taki skandal? :o

Zaraz zarządzi śledztwo i ukrzyżuje jawnogrzesznicę  :@
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

Lissu

Jeśli naprawde jakaś dziewczyna z tamtejszej szkoły zdecydowała się pozować do playboya to dyrekcja powinna nie wnikać bo jest pełnoletnia... ale wiadomo jakie są realia...

Krzysztof M.

A jak to rozleklamuje nasze cudowne 1 lo w Polsce :P
We are only what we are...

psychaa

jak się znajdzie taka osoba której bedzie zależało na nagłośnieniu tego to zrobi się chaos, a to jest tylko sprawa tej dziewczyny, która jest już pełnoletnia...

Lissu

psychaa święte słowa :)

psychaa

hehe ucze się w tym liceum i nie uważam, że jest aż tak święte za jakie uchodzi :)

AA

[cytat]A myślałem, że w pierwszym to same kujony się uczą w okularach i moherowych beretach

A tu jak widać i dziewczyny lekkie, łatwe i przyjemne się zdarzają. [/cytat]
Drogi adminie.. na Twoją wypowiedź są PARAGRAFY! Koniec pobłażliwości! Jesli uważasz się za takiego boskiego, że mozesz ublizac kogos, kogo nawet nie znasz to w niedlugim czasie zostaną wyciągnięte tego konsekwencje (robię screen\'a dla dowodów)! Co do tej dziewczyny to prawda - to moja koleżanka. Jest w najnowszym nr playboy\'a i była u Kuby w programie

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć