Koncerty-gdzie sie moga odbywac

Zaczęty przez Fikou, 29 Mar 2007, 22:41:10

« poprzedni - następny »
Do dołu

Fikou

Gdzie chcielibyście aby odbył się koncert jakiś? nie ma wielu miejsc na koncerty, fajnie bylo by gdzieś na świeżym powietrzu moim zdaniem, ale w miejscu niekonwencjonalnym takim jak np: ogródek gdzieś w centrum miasta. Kultura może wyrastać wszędzie

wojtek_kosynier

Miejsce, miejscem, ale co z wykonawcą...

zaroowka

No jak to co? ROKIS zapewni świetnych wykonawców na każdy koncert - szkoda tylko, że albo nie da się ich słuchać, albo są na prawie każdym koncercie, albo są wykonawcami ludowymi (ergo: nie da się ich słuchać, przynajmniej mnie to dotyczy)...
Tak, jestem wredny.
Tak, tnę i cenzuruję.
Debian, Pentax, Habanero!

tajnapolska

Kurde ludzie, cały Kraków za darmo do nas przyjedzie, znam dobrze barda krakowskiej bohemy Macieja Kaczkę, przyjedzie do Suwałk by pokazać się naszej publiczności i nie weźmie za to grosza, zaś za pieniądze można zaprosić chyba każdego od t. love po teatr Buffo.
 8)

Krzysztof M.

Małe koncerty w wakacje klimatyczne z pokazami ogni jak w tamtym roku np: kaczy dołek. Większe klimatyczne koncerty zalew. Masówki na polu przy komendzię trzeba je jednak odpowiednio do tego przystosować, zagospodarować plac i zrobić dużą scenę na sporym podwyższeniu, kilka telebimów montowanych specjalnie na koncert i to powinno wystarczyć na zgromadzenie do 20 000 tys ludzi. Zwłaszcza że nasze miasto jest największe w okolicy i taki koncert na pewno przyciągnął by ludzi z okolicznych miast.
 8)
We are only what we are...

spidy

A poza tym zostają: ogród letni w Rozmarino, Na Starówce, Pub Brama, Bar Polski (tu można na zasadzie happeningu). Trzeba się dogadywać z właścicielami knajpek i kombinować nagłośnienie. Chyba że się gra na waltorni.
pozdrawiam :)

Wadim Grinko

ortograf

O Boże Krzysztofie M - "Zwłaszcza że nasze miasto jest największe w okolicy i taki koncert na pewno przyciągnął by ludzi z okolicznych miast" - gdzieś Ty się uczył języka? No fakt, ja nie mam całkiem znaków PL, ale tak jest chyba bezpieczniej...
 Pierdzielisz jak wielki znawca o sprawach oczywistych, drażni mnie ten ton, a że znam Cię osobiście...no nieważne...
 8)

Krzysztof M.

Błędy nie powiem fakt, po to są admini.
nie wiem o co bijesz z tym znawcą, a poza tym ja Cię nie znam więc sądzę, że chyba coś Ci się pomyliło więc grzecznie mówie (fuck off).

ps. Przeczytaj temat panie ortograf
,,Gdzie chcielibyście aby odbył się koncert jakiś?\'\'
co niby twoja wypowiedź wniosła

ps.2 gówno mnie obchodzi twoje zdanie jak masz jakieś przemyślenia to lepiej zachowaj je dla siebie

ps.3 poza tym czasem czytają tę strone ludzie z urzędu miasta jak marudziłem z 10 razy o odnowie muzeum to dziwnym trafem powstał plan odnowienia i to w tegorocznym budżecie.

(przepraszam wszystkich za offtopic)

8)
We are only what we are...

osiu

Witam, chętnie przyjmę do wiadomości informacje o ludziach, którzy chcieliby w Suwałkach pograć ciekawą muzykę.

Fikou

Zakładając ten temat miałem na myśli coś lekko odmiennego od postów będących dotychczasowymi odpowiedziami na moje pytanko. Pomimo zakręconej aczkolwiek optymistycznej wypowiedzi krzysztofa M, i nadmiernie emocjonalnej wypowiedzi ortografa z zawartymi przechwałkami :P, nie spisuję tematu na straty, ponawiam i poszerzam temat który nie oddawał mojej koncepcji do tej pory... więc:

Jakie nowe miejsca widzicie do odbywania koncertów? nie trzeba wymieniać  starych, które wszyscy doskonale znają, a mowa o nowych, może naprowadzi to kogoś do działania.

Zespoły oczywiście da się znaleźć, ale nie mówię teraz o organizacji przdsięwzięć, a o miejscu na koncerty( w Suwałkach jest sporo zespołów i ludzi gotowych na złożenie materiału jeśli była by możliwość grania w przyzwoitym nie krępującym miejscu, znaczy takim które wybrzydza swoim klimatem :P)

wojtek_kosynier

Moim zdaniem brak w pełni satysfakcjonującego miejsca; klubu, w którym mogłyby się odbywać koncerty.
Taka \"Na Starówce\" (jutro koncert Poza Ciszą) to tylko namiastka.
Uważasz, że jest aż tyle zespołów w S.?

Fikou

kilka jest, sam gram i wiem że jeśli dać ludziom miejsce na próby to oni się wokół niego skupiają... nie mamy wielu miejsc a wszystkie są oblegane... tych zespołów nie słychać bo nie mają gdzie grać, nieraz zespół kiśnie w jakiej kanciapie i nigdy nie gra koncertu bo nie ma gdzie. tak to już jest.
Pamiętam jak graliśmy koncerty w antidotum, dziś to nam nawet tą budę ciasną futerał zamknięto :( nie było to wymarzone miejsce na granie a jednak ktoś się tam pojawiał

wojtek_kosynier

A co grasz?
Oczywiście mniej więcej...

Fikou

fri stejdż bend... zapraszam na ewentualne koncerty

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć