Pomysł dla schroniska w S

Zaczęty przez vanillacat, 29 Sty 2007, 19:01:20

« poprzedni - następny »
Do dołu

vanillacat

Przeczytałam dzis artykuł na stronie www.gazeta.pl http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,75931,3881934.html o pomysle czestochowskiego schroniska na internetowa adopcje zwierzaków. Cena takiej adopcji od 25 zł do 45 zł, a jezeli ktos nie ma miejsca w domu, moze pomoc w taki sposób. Nasze suwalskie schronisko tez by mogło skorzystac z takiej pomocy.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

admin

aka

naszym braciom mniejszym potrzebna jest opieka. Nawet w taki sposób.
d.zlotnik

magdusia87

Czy ktoś z Was może był w Suwalskim Schronisku?

tajnapolska

my z emką robimy taką akcję, że będzie strona internetowa i zdjęcia piesków do adopcji, ja robię zdjęcia, stronę jej kolega z ełku, namiary do emilji email: little_emi@o2.pl

magdusia87

A czy dowiadywaliście sie czy wogóle możecie to robić?A czy kierownik schroniska wyraził zgodę na to?

vanillacat

Tajna bravo :) Podaj link jak skonczycie.
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

magdusia87

Vanillacat,twoj pomysł też jest dobry i myślę ze razem z tą stroną Tajnejpolski mogłaby by ta internetowa adopcja.
Co wy na to?

tajna

mamy pozowolenie dyrektora schroniska, emilia oprócz strony internetowej zakłada szkolne koła przyjaciół zwierząt, bo rozmawialiśmy też z prezesem towarzystwa przyjaciół zwierząt, chodziliśmy też do urzędu miasta rozmawiać w sprawie schroniska, emilia dużo na ten temat wie, kontakt meilowy do niej już podałem, gg:4410664, tylko że ona jest zajętą bardzo osobą i trudno ją złapać
kulturalne suwałki

magdusia87

Jeżeli potrzebowali byście pomocy to może do czegoś sie przydam...Pozdrawiam

asia29

Bardzo dobry pomysł żeby i u nas wypaliła internetowa adopcja. ...

koneser

ależ Ty dziewczyno masz wiele do napisania... udało się zawodówkę skończyć w siedem lat? gratulacje, Mała...

clod

A ty koneser pewnie tę zawodówkę eksternistycznie zdałeś  :P bo do napisania masz jeszcze mniej ...
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

koneser

solidne wykształcenie: pierwsze LO z naprawdę dobrą średnią, porządne studia... przyznasz, że ta Twoja wschodniosłowiańska to jakaś porażka, prawda, Prezesie?:P

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Podaj wynik działania: 4.x.2:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć