Bilety do kina za darmo !

Zaczęty przez luki, 10 Paź 2005, 16:27:20

« poprzedni - następny »
Do dołu

luki

UWAGA !!!

Portal Suwalki.info przy współpracy z Kinem Bałtyk w Suwałkach ogłasza konkurs którego zasady są jasne i proste. :) Każdego tygodnia w jednym dniu na CHACIE - kliknij aby wejść na chat portalu suwalki.info co 3 godziny publikowane jest pytanie konkursowe i liczba np. 15 - jeżeli będziesz w tym dniu 15-stą osobą która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie WYGRYWASZ bilet do kina BAŁTYK

POWODZENIA

misza

he he he i to jest najglupsze rozwiazanie jakie moze byc. Bo teraz ludzie beda umieszczali posty o roznych tresciach nie patrzac na jakosc ile na ilosc .
Poza tym zasady sa beznadziejne...
Widac ze ktos bedzie dawal bilety znajomkom...
Na to wychodzi bo kto ma oceniac jakosc postow bo ilosc da sie latwo zliczyc...
Moze lepszym rozwiazaniem byloby kto najwiecej kliknie w baner i w ten sposob zliczane byly by klikniecia. To by bylo najrozsadniejsze rozwiazanie bo wtedy bylaby zazarta walka o ilosc klikniec a nie o jakies bezsensu wpisy.

Pomyslcie lepiej nad konkursem.
A jesli chodzi o kino to lepszym rozwiazaniem byly by zagadki filmowe nie koniecznie zwiazane z aktualnymi filmami.. Wtedy mozna by zarazem sprawdzic troszke wiedzy suwalczan jak i ich abmicje...

Pozdrawiam...

Ps. Fresh co z plytka dla mnie
Put your hands in the air and give me all your money ;)

luki

Nikt nie będzie dawał biletów \"znajomkom\". Misza...nie wszyscy mają twój charakter. Oceniać łatwo ale zrobic coś na własną rękę to juz troche trudniej co Misza ? I troche wiary w ludzką inteligencję ludzie nie sa podobni do ciebie i nie kombinuja tylko jakby tu coś drugiemu spie...:)

vanillacat

A bilet dla osoby towarzyszącej tez się znajdzie? :D
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

luki

misza

To nie kwestia mojego charakteru bo ja znajomym bym nie dawal biletow. Moi znajomi maja lepsze zajecia jak chodzenie do kina. Szczegolnie gdy jestem w skach. A co do dawania znajomkom to samo sie narzuca porzez siebie.
Jak mi pisales do gier potrzebna jest komisja wiec moze napiszesz kto tutaj bedzie komisja aby oceniac wypowiedzi i inne tam duperele typu zliczanie postow he he he
Co do robienia czegos na wlasna reke to luki nie badz smieszny... nie chce mi sie tu pisac o pewnych rzeczach zglosisz sie do mnie to najwyzej wytlumacze Ci na gg...
Co do inteligencji i wiary w nia ja jakos nie mam zamiaru czegos spierdolic bo jakbys nie zauwazyl np serwis www.baltyk.suwalki.info, ktory robilem dziala nadal bez zarzutow a to chyba przyklad nie spierdolonej roboty.
Poza tym dosc czesto mnie pytasz o jakies rzeczy i wole albo nie odpowiadac nie wiedzac albo dac dobra odpowiedz. Zasada hipokratesa czy jakiegos innego typka po pierwsze nie szkodz...
Pozdrawiam i na przyszlosc nie oceniaj mnie z gory...
Pozdro dla reszty tluczacych posty

Ps. moje posty sie nie licza bo nie jestem zarejestrowany wiec bez obaw

fresh

ooooo
stary przegiałeś w tym momencie
w baltyku to nie było czego spieprzyć a i tak musiałem już 3 poprawki robić!!
pozatym jak sobie przypomnę w jakich bólach i jak długo to trwało to jeszcze mnie zęby bolą

misza

fresh:
z czym przegiołem ??
no jakos nie wiem nic o poprawkach...

fresh

pogadamy o tym przy browcu a nie na forum
pozdro

vanillacat

A mozna głosować na najgłupsze posty? Już mam na oku paru kandydatów....żenada.

realista

ja jestem też za głosowaniem na nagorszy post, trzeba tepić głupote
realista

Zagranica

Ja bym w tym tygodniu bilet dała Emce ale pod warunkiem, że zrobi akcje zbierania w swojej szkole pieniędzy na schronisko.
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

misza

Zagranica: daj jej swoj to moze z kolezanka pojdzie.... a za akcje dorzucimy sie jej na nastepny bilet he he he

Pozdro

Zagranica

Emka! Oddam ci swój bilet, jak pokażesz, że zaczełąś coś robić na rzecz schroniska. :)
Trzy buchy od babuchy i głuchy.

vanillacat

PS Ekscytujacych wrażeń filmowych dziewczyny :D

Do góry

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Użytkownik:
Email:
Weryfikacja:
Pozostaw to pole puste:

Jakie miasto jest stolicą Włoch?:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć